Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI erről a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI erről a véleményetek? Ezzel mit akar elérni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

kb 1 hete szakítottam a barátommal.

És ő még mindig szeret engem, foylton keres, rám ír msnen ésatöbbi...

Lepattintottam már sokszor...

Én kiirtam msnre 4db szivecskét, hátha ezzel leszáll rólam, mert azthiszi majd, h van más valakim.

Erre rá egy fél órára rámírt, nem válaszoltam neki.

Most meg kiirt egy ilyen: "Végre valami jókis estének nézünk elébe (és a végére ilyen napszemüveges smiley)"

Szerintetek bulizik vagy csak azt akarja hogy ráírjak és féltékeny legyek?


2010. aug. 28. 19:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ti mit tennétek, vagy mit reagálnák egy ilyenre a helyemben? Úgy mint visszavágás?
2010. aug. 28. 19:01
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szard le!!!!!!
2010. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy tényleg bulizik, vagy elérte a célját mert itt rágod magadh ogy mit tegyél. Ha nem akarsz tőle már semmit, és nem érzel iránta semmit, akkor egyértelmű: ne is érdekeljen miért írta ki.
2010. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi.

csak azért kiváncis lennék, h szerintetek ezzel mit akargat elérni???

2010. aug. 28. 19:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nem köteles miattad otthon sírni, attól még bulizhat, hogy esetleg hiányzol neki.


ha te még akarsz tőle valamit, akkor írj rá, beszélgessetek stb, ha nem akkor sz*rd le :D

2010. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
féltékennyé akar tenni:D egyértelmű. ha már nem szereted, mit foglalkozolvele? ha még szereted, akkor tudod a dolgod:P
2010. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Eddig sem járt el bulizni:) ez azért is gyanús:D

szóval szerintem ez egy elég ócska trükk:D

2010. aug. 28. 19:08
 8/12 A kérdező kommentje:
de esetleg mit irnátok ki ha ez az est állna fent nálatok???:))
2010. aug. 28. 19:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű, kiírásháború :D


Én egy rakat japán szöveget szoktam újabban, vagy haikukat, mert azt az exem az életben soha meg nem fogja érteni. De ha kiírna egy ilyet, halálra örülném magam, hogy véééégre talán leszáll rólam.

2010. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 <b>Chuck Norris</b> válasza:
100%
lol :D ti direkt szopatjátok egymást?:D:D: Valszeg a pasi is feltett egy ehez hasonló kérdést csak nem itt hanem a spanjainak, a szivek miatt. Ha szeretitek egymást nemtudom minek szakítottatok, ha spanok maradtok továbbra is akkor az ilyenre simán rákérdez 1 minőségibb span, ha pedig nem szeretitek egymást akkor nem szoktak ilyenen agyalni az emberkék
2010. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!