Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen eredményt kell elérni...

Milyen eredményt kell elérni a központin, hogy egy jobb suliba bekerüljek? És átlagosan hogy sikerültek a központik, tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés

"Jobb suli" alatt nem is a Fazekas szintű sulikat értem de nem is valami szakmunkásképzőt ahova bárkit felvesznek..xD


Továbbá az is érdekelne hogy milyenek lettek általánosan a felvételik, tehát az én 73 pontom jónak v. rossznak számít?(A tanár aki odaadta a kijavított felvételit azt mondta h nagyon jónak számít de azért más véleménye is érdekelne...:/)


2009. febr. 6. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

73 pont az nagyon jónak számít. A tavalyi piszoknehéz volt, ott 85 pontot értem el, nagyon büszke is voltam magamra:) Egy ilyennel már Apáczaiba is bekerültem volna.. A te eredményeddel nagyon simán fel fognak venni egy jobb iskolába, persze a szóbelitől is nagyban függ. Egyébként talán matekból 20, magyarból 25 az átlag..

2009. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)) És gratu a felvételidhez...:))
2009. febr. 6. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok a 73 pontodhoz, a fiam is ennyit kapott. (Matek 38, magyar 35) Nálunk az olytályban ő érte el a legjobb eredményt, kitűnő tanulók is ennél gyengébben teljesítettek.Én úgy gondolom, hogy ha a vitt pontszámaid is jók (5-8 oszt.), akkor nyugodtan hátradőlhetsz. Az áltag amúgy 25-25 pont körül van úgy tudom.
2009. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Nekem magyar: 41 matek: 32
2009. febr. 6. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A 73 pont szerintem egész jó. Én a II. Rákóczi Gimibe 64 ponttal kerültem be. csak nekem 50 lett a magyar és 14 a matek:D

2009. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én 96 pontot értem el anno, nyíregyházi vagyok, 2. lettem ;)
2009. aug. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!