Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet elfelejteni valakit, akit szinte minden nap látsz? Valakit akit annyira szeretsz, hogy az már fáj és aki azt mondja, hogy a barátod akar lenni, de mindemellett csak akkor jön oda beszélni, ha már nincs ott senki más? Aki régen minden nap hazakísért és mindent elmesélt, aki egykor azt mondta kíván és én nem akartam meg ő sem igazán, mert ő mást szeret. 18 hónapnyi vágyakozás és várakozás után, amikor már nem tud érdekelni semmi és senki, ha nem tudok senki másra és semmi másra gondolni, ha mindenről ő jut eszembe és még éjjel is benne van minden álmomban... Hogy lehet ettől szabadulni? Kötéllel?
2010. aug. 28. 18:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Játszott Veled,ez tény.A leírtakból számomra az derült ki,hogy egy könnycseppet sem érdemel.

Az én ,,kiszemeltem" mondjuk nem ámít,és reális.Persze flörtöl és játszik,de én megtanultam a helyén kezelni a dolgokat és a szitut.

Kívánok Neked erőt és kitartást,és eszedbe ne jusson kárt tenni magadban,mert annál értékesebb a saját életed!

2010. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Természetes,át tudom élni a helyzetedet,és ez nem nyekergés egyáltalán.Inkább ide írd ki,mint hogy magadban őrlődj tovább!
2010. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Egy pillanatra megbántam, hogy így kiadom magam,de talán jobb is így. Elvégre egy kívülálló teljesen más szemmel tudja nézni az egészet.

Köszönöm és kitartást, minden jót neked is! :)

2010. aug. 28. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!