Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet elfelejteni valakit, akit szinte minden nap látsz? Valakit akit annyira szeretsz, hogy az már fáj és aki azt mondja, hogy a barátod akar lenni, de mindemellett csak akkor jön oda beszélni, ha már nincs ott senki más? Aki régen minden nap hazakísért és mindent elmesélt, aki egykor azt mondta kíván és én nem akartam meg ő sem igazán, mert ő mást szeret. 18 hónapnyi vágyakozás és várakozás után, amikor már nem tud érdekelni semmi és senki, ha nem tudok senki másra és semmi másra gondolni, ha mindenről ő jut eszembe és még éjjel is benne van minden álmomban... Hogy lehet ettől szabadulni? Kötéllel?
2010. aug. 28. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alzheimer-kór.
2010. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Remek. Tudsz kölcsön adni? :)
2010. aug. 28. 18:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, segítek ahol tudok.
2010. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Van,aki nem szinte minden nap látja a másikat,hanem minden áldott nap.Van,aki tudja,hogy a másik tabu,pedig csak egy szó kéne,mert a szikra megvan.Mégis tabu az egész.Elég komoly okok miatt.

Látod,van,aki hasonló,sőt rosszabb cipőben jár,mint TE,és minden nap magába folytja az érzelmeit,mert felnőtt ember már,és nem tehet mást.Mégis tud erős lenni,és méltósággal elviselni,mert el kell.Okosabbat nem tudok mondani.Én maximálisan megértelek egyébként,pedig ezer százalék,hogy pár évvel fiatalabb vagy nálam.

2010. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
30 vagyok. A hét 5 napján látom. Néha hétvégén is és nekem is tabu. Épp' ez a baj, hogy tabu, hogy el kell fojtani, hogy gondolni se szabadna rá és mégis gondolok. Képtelen vagyok másra gondolni, mert belőle áll az egész világ.
2010. aug. 28. 18:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk.Szintén a hét öt napján látom...Viszont azt tudom,hogy nem szabad,hogy csak Belőle álljon a világ,és látod,mégis...Fiatalabbnak hittelek egyébként.Látom,Te is azt érzed,amit én.Sorstársak vagyunk.Viszont a kötél semmire sem megoldás.
2010. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Őszinte részvétem. :( Persze, tudom. Barátok és család. Ha hülyeséget csinálnék és túlélem ők kötnének fel. :)

Csak hát ez a reménytelen sivárság, ami nélküle az élet... Próbáltam már annyi mindennel lekötni magam. Próbáltam keresni valaki mást. Találtam is nem egyet és mégse megy. Azt hiszem az a baj, hogy majdnem minden nap látnom kell, de másik munkahelyet keresni nem szeretnék. Ahol most vagyok, ezt leszámítva jól érzem magam és koránt sem biztos, hogy az segítene. Mi van, ha az idő mégsem tud minden sebet begyógyítani?

2010. aug. 28. 18:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Pedig be tud,elhiheted nekem.Senki nem ér annyit,hogy miatta ennyire depresszív gondolataid legyenek!Gondolj arra,hogy túl kell esned ezen az időszakon,addig,amíg halványulnak a sebek,aztán majd jön valaki,aki elfeledteti Őt.Jó,én is könnyen mondom,mikor hasonló helyzetben vagyok,de hidd el,ez így fog történni.

Különben nálunk nem azért nincs semmi,mert nem akarnánk,szóval ez nem rajtunk múlt,hogy ilyen idióta szituációba kerültem.Csak hát azt nem lehet irányítani,kibe szeretünk bele,sajnos.

2010. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, erre várok. 18 hónapja már.

Nálunk... Olyan bonyolult. Először beszélni sem akartam vele. Ő jött oda mindig. Utána barátok lettünk. Aztán én akartam, ő nem. Később megtudtam, hogy ő is akarta, de barátnője volt. Aztán én még mindig akartam, ők szakítottak és még aznap összejött egy másik lánnyal. Még fürdött a lány és ő az ágyában feküdt és onnan írt nekem sms-t. Azt hittem megszakad a szívem. Gondoltam pasi... Csak szex az egész. Tombol, de nem. Összejöttek, együtt vannak. Mi elszakadtunk majdnem, de nem hagyta és én újra... Azt mondta kíván. Azt mondta valahol a szerelem és a barátság között vagyok. Aztán nem akarta. Később megint akarta én meg nem. A lány miatt és féltem, hogy elvesítem a barátságát. Nem volt semmi. Aztán amikor közeledtem volna mégis, akkor megint azt mondta nem akarja. Ettől függetlenül látok dolgokat. Látom, hogy zavarja, ha más fiúkat megnézek az utcán (pedig nem is érdekelnek és régen ez sosem zavarta) például, de láthatom azt is, hogy ahogy reggel kíséri a lány és ölelkeznek vagy ahogy délután elé jön és szintén ölelkeznek. Olyan hülyén viselkedik. Semmit értelmeset nem tudok kiolvasni belőle. Aztán arra jutok, hogy végül is olyan mindegy, mert ott a másik lány, akivel együtt él.Ergo feleslegesen kombinálok magamban és lassan kezdem úgy érezni megőrülök ettől az egésztől.

2010. aug. 28. 19:16
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vigasztaló szavaid és hogy végig olvasod a nyekergésem! :)
2010. aug. 28. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!