Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újból kezdett kapcsolat?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel egy éve jártam. szakítottunk és most újból "ismerkedünk". nem tudom mi legyen. értelmes lenne újból összejönni?eléggé csajozós...:S aztmondta trtós kapcsolatra vágyik már.
2010. aug. 27. 23:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
ha komolyan gondolja, és ezt érzed is rajta, akkor adj a kapcsolatotoknak még 1 esélyt :)
2010. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

látom rajta hogy nagyon akarja és komolyan gondolja...de ilyenkor mindig jönnek a kérdések...hogy más csajjal is ezt csinálja...stb...érted.

én most komoly kapcsolatot szeretnék.

2010. aug. 27. 23:54
 3/25 anonim ***** válasza:

megértelek.. te mennyire akarod őt? szereted őt? megbízol benne? el tudnád vele képzelni hosszabb távon?

ha mindegyik igen, akkor ne várj semmire, csak szögezd le neki az elején, h ha átver, akkor nincs több esélye nálad..

én bevállalnám, lehet h ő lesz életed párja

minden fiú, így ő is meg tud változni, lehet h komolyan gondolja a komoly kapcsolatot, adj neki egy esélyt :)

2010. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
én akarom őt, de nembiztos hogy megtudnék MÉG bízni benne, de ezt neki is elmondtam és megérti...félek hogy rövid lesz és fájni fog nagyon ha szakítunk. nagyon szépen köszi a tanácsot:)
2010. aug. 28. 00:03
 5/25 anonim ***** válasza:
soha ne kezdd újra!ezt tudd!
2010. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

én teljes szívemből drukkolok neked, h jól dönts, de én a te helyedben nem hallgtnék az előzőre, h ne kezdd újra! szerintem jól fog alakulni, az esélyt add meg! bajod nem lehe tőle, de legalább megtudod, hogy megéri e!


ha meg se próbálnád, akkor később megbánnád!

ezt jegyezd meg jól inkább :)

2010. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
köszi:) fiú vagy? hány éves vagy?
2010. aug. 28. 00:16
 8/25 anonim ***** válasza:
én 17 F
2010. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
ja hát akkor nem tapasztalatból beszélsz gondolom:)
2010. aug. 28. 00:17
 10/25 anonim ***** válasza:

ez mások tapasztalata, vagyis egyik lányismerősömé

nála is ez volt a helyzet, éső nem bánta meg, h adott egy esélyt a kapcsolatuknak, és már több mint 1 éve együtt vannak jóban-rosszban :)

2010. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!