Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szereti némelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti némelyik férfi kimondani azt amit gondol?

Figyelt kérdés
Arra gondolok például, hogy hiányzol, vagy hogy milyen szép vagy. Vagy éppen megdicsérni a szemeim meg ilyenek. Érzem én meg tudom mert valamilyen szinten kimutatja, például ahogy néz vagy hozzámér, de néha azért szeretném hallani is.
2010. aug. 27. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én ilyen férfi vagyok! Persze csak az olyan lánynál aki megérdemli. Eddig összesen 1 db ilyen lány volt/van az életemben


27/F

2010. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én párom mindig kimondja, amit gondol velem kapcsolatban vagy rólam. =)
2010. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet mást gondol és nem akar szóban hazudni...
2010. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
ha aze me van sok hulye paraszt liba aki nem hive az ilyesminek es kineveti :(( aki meg nem olyan az altalaban mar mind foglalt
2010. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

énis kimondom amit gondolom, de nálam is csak 1 leanyzo van aki ezt megérdemli eddig akivel most vagyok együtt :) a többiek nemérdemelték meg ezért nemis mondtam.

18/F

2010. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
megérdemli? ezt hogy éred pontosan kifejted nekem ?kérlek
2010. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer 10 éve rámondtam az ilyeneket egy magnószalagra, és szülinapi ajándékként odaadtam az asszonynak (akkor még nem volt az). Mert mindig ezzel szekált előtte.

Azóta akkor játsza le magának, amikor csak akarja.

ÉS EZ NEM KAMU :)

2010. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, érzelgősnek találják... :D ÉS hát egy férfinek keménynek kell lennie, nem mutathatja magát puhánynak.
2010. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én kimondom! Miért ne mondanám? O.o
2010. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az én barátom naponta kimnodja hogy szeret meg hogy milyen szexisen nézek ki, még ha ez nem is igaz :) Aki nekem nem mondta ki hogy szeret, az általában azért volt mert nem is érezte úgy :S
2010. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!