Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csajjal, aranyos,rendes,szép,stb.:P egy suliba fogunk járni, és állati jól megértjük egymást,találkoztunk is már...szal minden szépen alakul. Nem tudok szabadulni a gondolattól,hogy nem szívesen van velem nem őszinte. Ő kikérte ezt magának, és a szemembe mondta,hogy nem igaz,mert ha nem szívesen lenne velem mondaná,nem mennénk sétálni, stb.(és tényleg nem utasít vissza.) De bennem mindig ott van ez a rossz érzés...igaz, ez azóta ,,hatalmasodott el" rajtam,miután legutóbb egy csaj nagyon csúnyán megtéveszett,azt mondta,hogy barátok vagyunk, aztán bepróbálkozott...és majdnem örökre összeugrasztott minket a legjobb barátommal(aki az ő pasija...)

Nem szeretném ,,elmarni" magam mellől ezt a lányt...tanácsok,vélemények, ötletek,tapasztalatok hasonló esetből fakadóan?


Előre is köszi:)


2010. aug. 27. 20:56
 1/5 poppye válasza:
ez elég kemény dolog... alapból már az is nagyon rossz hogy a pasija a legjobb barátod. lehet hogy elveszítenéd a barátod ha összejönnél vele..voltam már hasonló helyzetben. és ha egy lány bepróbálkozik másnál és szivesen találkozgat veled főleg kettesben akkor nem biztos abban hogy mit akar. lehet h nem szereti igazán a pasiját. sőt biztos. mert ha szeret valakit nagyon nem csinálja ezt. én a helyedben megkérdezném tőle hogy ő valójában mit akar tőled ha próbálkozik is meg jól is érzi magát.én azt látom vagyis gondolom tapasztalatból hogy a lány össze van zavarodva. találkozz vele többet és érdeklődj..de a lényeg hogy ne nyomulj nagyon mert taszítást érsz el vele.
2010. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne reagáld túl, bízz benne. Ne gondolj arra, hogy mi votl az elött hanem koncentrálj erre a csajra. Ha megértő, oszd meg vele a problémád és ha szerencséd van együtt fog érezni és biztosítani fog az ellenkezőjéről. Haverral meg nem érdemes összekapni egy csaj miatt! Hisz a lányok jönnek mennek, de a barátokat nehezen szerzed vissza :)
2010. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem higgy neki; ha nem adott rá okot, ne legyél vele előítéletes - ne beszéld be magadnak, hogy mit is gondol!
2010. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
You are such an idiot!!! Ha azt nem próbál meg lerázni é tényleg jól elvagytok akkor mi a fenéért verne át, he?!
2010. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...még neked is uccsó:P


Amúgy egyszerűbb lenne ez az egész,ha csak úgy simán lezárhatnám a múltat, az kérdésben is említett ominózus ügyet...de sajna a csaj totál behálózta a haveromat. Nem túlzok...egy az egyben irányítja.

Szerintem ezért nehéz-nehezebb megbíznom most a nőkben...de ez a csajt,aki miatt írtam a kérdést, nem akarom elszalasztani.

2010. aug. 27. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!