Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a volt szerelmem kisgyer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a volt szerelmem kisgyerekkori képeit bámulom még mindig?

Figyelt kérdés
nem tudom elfelejteni a volt barátomat.. állandóan a kisgyerekkori képeit nézegetem. és nem értem miért nézem a kisgyerekkori képeit..elég furcsának találom..
2010. aug. 27. 18:20
1 2
 11/14 Foorty ***** válasza:

Nekem megérte =)


De látod, tudsz te. Nem kell minden hülyeséget ide írkálni, elég ha eltöprengsz néha egy picit és akkor senki nem fog nevetni rajtad, hisz láttuk, hogy egyedül is megy ez neked :P

2010. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ja csak unatkoztam..nemrég let vége..és még nagyon fáj.
2010. aug. 27. 18:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Hiányzik neked. Meg aranyos volt kisgyerekként. Semmi kivetnivaló nincs benne, ha a gyerekkori képeit nézegeted, bár egy pszicholúgus ebből több mindent meg tudna fejteni. Talán benne van az is, hogy az exed régi önmagát akarnád visszakapni?
2010. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igen..milyen igazad lehet..ő egy sérült ember..ismerem a múltját..elveszítette a szüleit..és elég tragikus volt...annyira sajnálom őt legszívesebben védelmezném őt mindentől és mindenkitől..egyszer rosszul lett..mesélte anno..és én elkezdtem pityeregni..de nem értékelte..azóta talán már más nő karjaiban..nagyon szerettem és még most is..nagyon okos értelmes helyes férfi ő..háziorvos és büszke is voltam rá..de ő neki vajmi kevés voltam:((
2010. aug. 28. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!