Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés közben felhánytorga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés közben felhánytorgatjátok a múltbeli sérelmeiteket? Tehát mondjuk egy 9évvel ezelőtti vitátokat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 17. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Az olyan éretlen dolog.
2021. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azok csinálják ezt, akik ezt akkor,9 éve nem tudták megbeszélni, feldolgozni, megoldást találni rá, komoromisszumot kötni,stb. Na ilyenkor 30 év múlva is fel fogják emlegetni.
2021. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi az, hogy? Nagyon is.
2021. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De miért kell felemlegetni én sem emlegettem fel hogy nem egyszer félre lépet. Én még csak nem is léptem félre ,hanem az engedélye nélkül kávéztam :) Ilyenkor nem az van hogy a másik ember tudja hogy ő is hibás csak próbálja a másikat beállítani mint a rossz embert?
2021. júl. 17. 10:41
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Megcsalást én sem emlegetek fel. Ugyanis nincs kinek, mert dobom az illetőt.

(2-es voltam)

2021. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Azèrt azt emlegeti fel, mert legjobb vèdekezès a támadás, ès csak azt tudja felhozni.

Amúgy meg jó hülye vagy, hogy benne maradtál egy ilyen kapcsolatba.

2021. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Abban az esetben említem a korábbit, ha szervesen köze van a jelenlegi problémához. Most mondok egy sarkos példát... ha korábban megcsalt, utána a földön csúszva könyörgött, hogy bocsássak meg neki, soha nem fog ilyet tenni, aztán újra megcsal, akkor megemlítem, mert csinált már ilyet és össze-vissza hazudott arról, hogy megváltozik. Olyat nem hozok fel, aminek csak úgy lenne köze a veszekedéshez, ha nagyon kicsavarom, vagy ha az lenne a lényege, hogy "jó, én hibáztam, de tekintsd semmisnek, mert te nagyobb hibát követtél el régen / szarabb ember vagy".
2021. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9 évvel ez előttit? Rendszeresen vitatkoztunk, az évek során egyre többet! Az ilyen kapcsolat már megdöglött, nem lehet megbocsátani, ha a másik nem hajlandó változtatni a viselkedésén.
2021. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Engedélye nélkül????

Nabazz!


Szakítás még ma!


Amúgy meg sunyi dolog, átéltem. Már azt se tudtam néha miről beszél, de sokszor már ő sem.

(Megbántottam a nagymamáját 6 éve, sokat sírt. Óh, de mivvel?

Nem tudja már, de nagyon bunkó voltam.)


Ráadásul egy kávézás, szemben a többszörös megcsalással... inkább kusdolnia kellene a múltról!

2021. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nárcisztikus.. itt az ideje elhagynod !
2021. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!