Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra a párotok a legszeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra a párotok a legszebb a világon?

Figyelt kérdés

Nekem a párom azt mondta hogy találna sokkal szebbet, de nem szeretett még így senkit, irántam érez is valamit.


Most ezt mire véljem? Nem is tetszem neki?


19 L


2010. aug. 27. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hm....!Ha a mostani párom ezt mondaná,biztos összetörnék,elveszne belőlem vmi,és talán el is hagynám emiatt!Mondjuk a mi kapcsolatunkat nem lehet senkiéhez hasonlítani,mások talán azt mondják betegek vagyunk!Egy éve vagyunk együtt egyfolytában éjjel nappal,egymás nélkül sehova nem megyünk,már nem úgy gondolok magamra,h én,hanem,h MI :) Nem nézegetünk másik férfit,nőt....nem tartogatunk emlékeket előző kapcsolatokból,msnen nincsenek fenn nekem már pasik.Teljesen leredukálódott a körülöttem lévő férfiak száma egyre.Senkivel nem beszélek,csak Vele,Túlzás nélkül nincsenek női nevek a telefonjában a családon kívül.Mi így érezzük jól magunkat.

DE!! Ha az előző barátaim közül mondta volna vki,nem nagyon érdekelt volna,őket is szerettem,de másképp,mint a mostani páromat.

2010. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

13:26 a te kapcsolatod tényleg nem normális mert nem lehet csak egy emberre figyelni,kell hogy legyen körülötted más valaki is nemcsak a párod ettől leszel egészséges kiegyensúlyozott ,mert most még ez tökéletes neked de később rossz lesz és persze ha tovább folytatod remeték lesztek:(


Ami pedig a kérdezőt illeti a pasi tényleg elég rosszul válogatta meg a szavait bár az én párom sosem volt a legszebb a világon,de amikor beleszerettem számomra ő lett a tökéletes:)szép hogy őszinte volt,de ha tudja hogy erre érzékeny vagy erre akkor igenis bunkóság volt az ő részéről,vagy ha ő egy gyerekes ember akkor gondolom olyan valaki hogy ami a szívén az a száján és abban az esetben egyáltalán nem akart neked ezzel semmi rosszat csak meggondolatlan volt.De mindenképpen közöld vele hogy ezzel ő nagyon megbántott, sőt ki is engesztelhetne valamivel:P

2010. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
Jó,akkor nem csak Ő van,Van család,tesó....tesója,unokatesók,nagynénik,anyós,após....Van bnő....!Megyünk ide-oda néha,csak egymás nélkül sehova.Ennyi.De ellenkező neműek nincsenek körülöttünk.De kívánom Neked/nektek,hogy legyen egy ilyen párkapcsolatod,sok ember csak mondja ,hogy biztos nem,de ha megtapasztalnátok,tudnátok,h mi hiányzott az életetekből.Sokkal több jobb ember lenne,ha ilyen párkapcsolatban élne.Amúgy meg nem szeretem,ha azt mondják,h majd később így meg úgy.Ne akarjon más a fejünk fölött pálcát törni.Elég nagyok vagyunk már,h tudjuk mire van szükségünk.Az idő úgy is minket igazol,nem jósoltak így nekünk túl sokat együtt,de már több,mint egy éve töretlen a szerelmünk.Sőt 1-2 éven belül bővülünk :) Minden embernek azt kívánom,h találja meg az ilyen fajta szerelmet.
2010. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 szazsi94 válasza:

Talpig paraszt!!!

Már bocsi..nekem is sok bajom van magammal..elismerem, a sok baj..csak képzelgés..mert szeretnék megfelelni jobban mindenkinek, pedig sokak szerint jó az alakom, de valahogy nekem nem teccik, és az én barátom mindig azt mondja h nehogy megváltozzak, mert az már nem is én lennék:)meg h nehogy átmenjek anorexbe..stb, neki így vagyok tökéletes, aztán pl náluk vagyok, és rámnéz és sokszor mondja aranyosan h gyere ide gyögyörűségem..ha ilyet mondana ki akadnék:S:S és jól esik, hogy ilyenket mond:) amugy valamelyik előttem szóló, mondta, hogy ha a párja megbántja, utána addig szeretgeti amíg meg nem bocsájt:) ez nálunk is így van..olyan édes h nemtudok ellenállni neki!

Szerintem mond el neki, hogy ez szerinted nagyon bunkó volt..és hogy egyáltalán nem esett jól..őszínteség az első..ha nem mondod neki, előbb utóbb ugyis látni fogja, hogy baj van, mert ilyenkor én akaratom ellenére bunkózok:S szóval rajtam tuti egyből látná!:S

2010. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13:26-os, nem vagytok egyedül, csak mi nálunk egy kicsit más a helyzet. :D
2010. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be...ha neked a napi munka után,hétfőtől vasárnapig van kedved és erőd másokkal találkozgatni,akkor szerencsés vagy....!Mi inkább kettesben töltjük időnket.Igaz,napközben is együtt szorgoskodunk,de az nem olyan.
2010. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!