Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra a párotok a legszeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra a párotok a legszebb a világon?

Figyelt kérdés

Nekem a párom azt mondta hogy találna sokkal szebbet, de nem szeretett még így senkit, irántam érez is valamit.


Most ezt mire véljem? Nem is tetszem neki?


19 L


2010. aug. 27. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy büdös bunkó szerintem.
2010. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek az elsővel.
2010. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
:(
2010. aug. 27. 12:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy asshole. Mondd neki, hogy "Nos, én is találnék nálad sokkal szebbet, de mondjuk én nem is szeretlek".
2010. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

R.

előző, ez jó voltXD..

ha nekem ilyet mondana..én kiakadnék. Ha valaki nagyon szerelmes a másikba, akkor úgyérzi, hogy nincs is más ember rajta kívül a világon. Ez tényleg egy köcsög. Már bocsi.


17/L

2010. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

A párod őszinte volt. ezt mindenképp értékeld. értékeld azt is, hogy szeret, és hogy akkor is veled marad, ha nem te vagy Miss World. Egy kapcsolatban már nem a külsőségek és nem csak a szex tart össze két embert, hanem az érzések.

az én páromnál is van helyesebb pasi és delibb a világon, azt mégsem tudnám szeretni. Csak őt tudom.

Ettől függetlenül nagyon szerencsétlen mondat volt! engem is bántana, mindenkit bántana. ha hasonlót mond a párom, és látja rajtam a bánatot, akkor jön és addig szeretget és kér bocsánatot, amig megenyhülök.

A végén a tied mit csinált?

2010. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó,egyértelmű.Minden embernek a párja,szerelme a legszebb(ha tényleg imádják egymást).Amúgy meg,minden ember szép valakinek. Nekem állandóan mondogatja a párom,h én vagyok neki a világon a legszebb,de nem csak mondogatja,hanem érezteti is.....

Ez így lenne mindenkinél a legjobb,de nagy az Isten állatkertje.

2010. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"A végén a tied mit csinált?"


Látta rajtam, hogy bánt, kérdezgette haragszom e, és próbált szeretgetni, de annyira nem értékeltem az igyekezetét.


:(


Most olyan rossz kedvem van.. Nagyon bánt..

2010. aug. 27. 13:13
 9/16 A kérdező kommentje:

Attól, hogy őszinte, nem kellene ezt nekem elmondani.


Sok bajom van magammal, ezt ő is tudja, mégis ilyeneket mondd.

2010. aug. 27. 13:15
 10/16 A kérdező kommentje:

"Egy kapcsolatban már nem a külsőségek és nem csak a szex tart össze két embert, hanem az érzések. "


Én ezt tudom, és nekem se elsődleges a küldő..de azért annyira lehetne toleránsabb, hogy ezt pont nem a párja arcába mondja..

2010. aug. 27. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!