Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Sok értelme van?

Figyelt kérdés
sok értelme van annak hogy összejöjjek egy olyan pasival,aki nekem nem jön be,de viszont én bejövök neki???
2010. aug. 27. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ha neked nem jon be akkor nincs értelme hagyd :d neki is meg kell érteni
2010. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmi értelme.
2010. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:))) waaaaaaa. nem,hogy sok...semmi ertelme sincs...:)))
2010. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem,mert előbb utóbb kerül jobb és akkor csak neki csinálsz rosszat
2010. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
értelme van, de azt jegyezd meg hogy ezt nevezik kihasználásnak...
2010. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Funktasztikus ***** válasza:
semmi de (nem kizárva) a végén elöfurdulna hogy belé szerettélXDD
2010. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs. Gondolj csak bele! Mi minden mást nem csinálsz azért, mert nem szeretnél, pedig akár mások mondják, hogy jó lenne. Nem is értem, miért kérdezed meg... Hát ha valamit NEM szeretnél, akkor miért mondanál ré IGENt???
2010. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ki tudod használni egy ideig, de akkor gerinctelen senkivé minősíted magad. Ezen kívül lehet, hogy lemaradsz jobb pasikról, akik látják, hogy van foglalt vagy, sőt, még el is rettennek tőled, mert látják, hogy bánsz mással.
2010. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!