Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan szerezzem vissza a volt palim? :O:O

Figyelt kérdés
A szülinapomon össze jöttem a barátommal és augusztus elejéig együtt voltunk( a szülinapom márciusban van) és arra hivatkozva dobott hogy 4és fél év volt köztünk. De amúgy ezzel szerintem semmi baj nem lett volna meg 12voltam márciusba ő pedig 16lesz de engem mindenki kinéz 14nek. Na szóval később pedig elmondta h azért dobott mert túl sokat hívtam/ kerestem ami tényleg igaz mert annyira féltem hogy elveszítem...csak aztán a végén azzal vesztettem el hogy "nyomultam". Azóta volt egy palim de dobtam mert rájöttem hogy csak azér kellett volna h elfelejtsem az elző palim. DE ÉN AZ ELŐZŐ PALIM AKAROM VISSZA:"(:"(.segítsetek hogyan lehetne ez
2010. aug. 27. 10:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát , szerintem beszélj meg vele 1 találkát , kizárolag 2esben!
2010. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem hagynod kellene...a 4 és fél év korkülönbségben nem a tényleges korkülönbség a baj,hanem az,hogy ő neki már érettebb a gondolkodása,mint neked. Valószínűleg ezért is szakított veled,mert te még gyerekként viselkedsz,ő már kicsit komolyabban. Persze,mindketten fiatalok vagytok még,de hidd el,hogy a ti korotokban még sok az a 4 év.Én azt ajánlom,hogy keress magadnak fiatalabb palit,mert ennek a 16 éves palinak te már nem kellesz.
2010. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Most kiröhögtelek. Ugye nem haragszol nagyon?
2010. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12évesen mit akarsz?:D

Nem való még neked a párkapcsolatosdi, az a felnőtt embereknek jár.

2010. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12 évesen kuss a neved és irány tanulni, meg a barátnőkkel játszani. De nem is értem, miért unt meg ("Sűrgősen vissza akarom kapni a palim, a palim, a palim, nekem csak ő kell, nem jó, ha más ránéz, igaz, ohgy sokat lógtam a nyakán, de nekem sűrgősen kell vissza a palim a palim.). Tényleg nem értem...
2010. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pali helyett a Béla vagy a Csabi nem jó?
2010. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
4és fél év nem sok ugy hogy mindketten betöltöttétek a 18 éves kor de ugy h te 12 ő 16 nem fog összejönni veled újból:S
2010. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pali elment, fogd fel. és pali nem akar visszamenni :) amúgy nemolvastam el :) menj barbizni
2010. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!