Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha 16 évesen még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm, mert igazából nem is érdekelnek a csajok, de az összes ismerősöm azzal piszkál, hogy mikor lesz már barátnőm. Szerintetek ciki, ha nem volt még barátnőm? Normális válaszokat kérek!!!
2010. aug. 26. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Az aberrált ismerőseidet meg sz@rd le. Foglalkozzanak a saját dolgukkal.
2010. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Bakker, én 14 vok de nagyon nem értem ezeket az embereket akik ide jönnek sírni hogy mittudomén hány évesen nincs barátnőm baj-e? És ha azt mondjuk hogy igen? Akkor mit csinálsz? Ha? Semmit nem fogsz másképp csinálni mint eddig! És tudod, mikor megírod a kérdést, ott fölötte kiadja a hasonló kérdéseket. Nem hiszem hogy ott ne találtál volna éppen 10 pont ilyen kérdést...De te fel kell rakd, hogy halljad a csajok véleményét...hát sztem ez hülyeség...Uff, én szóltam.
2010. aug. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát nekem sem volt még csajom, de engem érdekelnek a csajok szóval... de csókoloztál vagy valahogy érintkeztél csajokkal? Mert ha még azt sem csináltad és nem is érdekelnek a csajok akkor lehet bu.zi vagy!
2010. aug. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az meglehet..:S
2010. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Barney Stinson ;) ***** válasza:

Képzeld. Nekem sincs barátnőm, pedig rettentő jó állásom van egy multinacionális cégnél, jóképű vagyok és király, fergetegesen áll rajtam az öltöny és a laser tag csapatom bejutott a megyei döntőbe! De mégsincs barátnőm! Hogy miért?

1: Mert egyáltalán nem gáz

2: Van helyette sok egyéjszakás kalandom

Ennél királyabb nem is lehetne az életem. Bezony.

2010. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
figyel nem ciki van h vkinek még 18-20 évesen sincs de télleg szard le a haverjaidat és csinálj amit akarsz és ne ők befolyásoljanak
2010. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Banyeg, a normális válaszokon mit nem értetek? Aki normálisan válaszolt annak köszi, megnyugodtam.
2010. aug. 27. 00:54
 9/12 Kohnen ***** válasza:
Nem baj, ha a helyen, ahol a szégyen-mirigynek kell lennie, egy második királyság-mirigy van, bezony... Ja és szabadulj meg a szakálltól, nem megy az öltönyhöz, tudniillik az öltöny fasza, és találkozzunk a bárban 15 perc múlva :D
2010. aug. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz. csak divatból nem kell ezt csinálni. Ha eljön az idő, vagy a megfelelő ember, szerelmes leszel, akkor majd lesz barátnőd. Ez nem korhoz kötött.
2010. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!