Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen pasik? Hol?

Figyelt kérdés
nem vagyok egy vékony lány, de azért kövér sem...kissé duci...de van alakom..homokórának mondták leginkább...vannak olyan psik akiknek bejön az ilyen?
2010. aug. 26. 23:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
homokóra?? te mi a qrvaanyádról beszélsz?!
2010. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Van alma, körte és homokóra alkat, parasztbunkó.
2010. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]

"A formás csípő a termékenység szimbóluma, így evolúciós szempontból érthető, hogy a férfiak számos vizsgálat szerint a homokóra-alkatot találják a legvonzóbbnak."

2010. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hát lehet az a legnagyobb baom, hogy még magamat sem tudtam teljesen elfogadni.
2010. aug. 27. 11:21
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen vannak.

Mamag is ezen férfiak táborát erősítem. Sokkal izgatóbb és élvezetesebb az olyan testtípus amivel magadat jellemezted, mintsem egy vézna formátlan csaj.

De ezek csak a külsőségek, hiszen lehetsz bármilyen vonzó, ha emberileg nem érsz sokat.

Ha ismerkedés céljából tetted fel a kérdést és ha úgy gondolod, akkor írj egy privátot.



21/F

2010. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!