Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az életben nem fogok találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életben nem fogok találni egy normális, magabiztos pasit?

Figyelt kérdés

Mások által csinosnak mondott lány vagyok. Az igazság az, hogy nem vagyok nádszál vékony, viszont szétfolyós sem, de elfogadtam és szeretem így magam, előnyösen öltözöm, adok magamra, és ami a legfontosabb intelligens nőnek vallom magam, és nem óhajtok ezen változtatni.

Viszont a párkapcsolataim valahogy nem akarnak összejönni...

Valahogy mindig látom az aktuális partneremen, hogy csak azért van velem, mert úgy érzi nem kaphat meg jobbat...

A kicsit molett lányok arra a sorsra vannak ítélve, hogy önbizalomhiányos pasija legyen?

Én is vágyom egy férfias, magabiztos férfira, de úgy látszik csak az előbbi kategóriának tetszem.

Lehet ezen valahogy változtatni?

22/L


2010. aug. 26. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezeket a jeleket magadnak beszéled be és találod ki, vagy egyértelműen tudtodra adják (szavakkal), hogy így van?
2010. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Volt, akin csak láttam, volt aki konkrétan elmondta, hogy ő bizony önbizalomhiányos, és úgy sem kapna meg jobb lányt...
2010. aug. 26. 23:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van abban, hogy nem egy önbizalomhiányos férfit akarsz.


"Valahogy mindig látom az aktuális partneremen, hogy csak azért van velem, mert úgy érzi nem kaphat meg jobbat... " -- Ezt írtad. No de ezt honnan tudod? Érzed? Vagy tett valami erre utaló megjegyzést a párod?

2010. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze egy e-mail-lel nekem...:D


Komolyra fordítva: persze hogy lehet, de nem feltétlenül neked. Ha egy pasi azért van veled, mert azt hiszi nem kaphat jobbat, akkor az g*ci, egyszerűen szólva. Én is összejöhettem volna mostanában egy csajjal, aki azt gondolta magáról, hogy nem szép,pedig az volt...csak ott hibázott nálam,hogy egy beszélgetés után konkrét választ kért,hogy összejövök-e vele vagy nem. Nemet mondtam,mert nekem nem ilyen egy kapcsolat,hogy egy nap alatt döntök. Az az egyéjszakás kaland...

Szal,ha egy pasi veled van, ne azért legyen veled,mert te vagy a ,,Kettes számú alternatíva"...és ezt éreztesd is vele:)Türelem és meglesz az:)


Hajrá:)

22/F

2010. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Oké, látom, válaszoltál közben. :)


Hát aki be is vallotta, hogy nem kaphat jobbat... remélem, elküldted a p*csába!!! Ekkora parasztot! Nem érdemel meg téged. Szánalmas, hogy még hangoztatja is. Ez őt minősíti, nem téged.


Szerintem már jó úton vagy, hogy tisztában vagy az értékeiddel, nem nyavalyogsz a kilóidon... ha tudnád, hogy hányan vannak, akik még ott tartanak, hogy le kell fogyniuk és akkor boldogok lesznek. Nem ezen múlik a boldogság. Csak így tovább, legyél elégedett magaddal, érezd magad jó nőnek, és akkor a férfiak is annak fognak tartani! Ez tényleg így működik. :)


25/N

2010. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Prímás Lancelot ***** válasza:
keress egy dagadt/óriási/nagy kant/férfiállatot. az férfias is és össze is jön veled/bárkivel. probléma megoldva.
2010. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudom, sokan utálják a hölgyet, de példaként mutatom.

Körülbelül ilyen alakom van, nem gondolnám, hogy olyan csúnya, hogy csak egy dagadt/kan állatot kaphatnék meg...

[link]

2010. aug. 26. 23:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy itt nem a pasi önbizalomhiánya a legégetőbb kérdés, hanem az, hogy te ne olyannal legyél, aki azért van veled, mert "nem kaphat meg jobbat", hanem olyannal, akinek te kellesz. És tuti, hogy van olyan. (Mellesleg: éppen az egoizmusban nagyon is bővelkedő személyiségű férfi fektet meg egy rakás olyan lányt, akit csúnyának vagy butának tart, hogy megmutassa, hogy tud ő nőt látörlőnek is használni, szóval ez nem igazán a férfi önbizalmán múlik.)

20/L

2010. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha te is így viszonyulsz a molett (molett, hát nem jó szó? :D) férfiakhoz, hogy dagadt kan állat, akkor nem is tudom, mit vársz :D
2010. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem volt véletlen a célzás. Olvass kicsit feljebb...
2010. aug. 26. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!