Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__11233..


Ebből a kérdésemből következik, hogy mit írjak a levélbe? Érdemes szerintetek?


2010. aug. 26. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csak ő teperjen, segíts te is neki. Egy srácnak nagyon jól esik ha nem mindig ő keresi a lányt hanem néha a lány is őt.
2010. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy ő nem is keresett úgy. Csak bejelölt és ennyi. Illetve hülye voltam, mert néha kicsit visszautasító volt a viselkedésem, mert nem tudtam milyen legyek...És bár jól kijövünk, de mintha azóta távolságtartóbb lenne, amin nem is csodálkozom. Tudom ez az én hibám, de már nem tudom visszacsinálni :(
2010. aug. 26. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

sikerült a vizsga :) Köszi a szurkolást nélküled nem sikerült volna :) És most jön az,hogy felteszel egy kérdést,ami őt érinti és biztos,hogy vissza fog válaszolni :)

Aztán írod rá te is a választ és majd egyre jobban megismeritek egymást :)

Ja és én is kérdeznék valamit.

Fent van neked emesén ? Mert ha nincs akkor kérdezd meg,hogy felveheted-e.

Ha fent van akkor meg ott írj rá :)

2010. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, ez nagyon jó! :)

Csak nem tudom mernék-e neki egy ilyet írni, mert tényleg nem fogja úgy venni hogy csak dicsekszem? :D

Amúgy msn-en nincs fent nekem, meg tényleg besz*ri vagyok, nem merem megkérdezni, hogy felvehetem-e :D :S

És ez is hátráltat, hogy élőben nagyon betoji vagyok vele (nem mindig, nagy nehezen néha feloldódok) és a neten meg ez nem lenne nyomulás? Élőben semmi közeledés szinte, neten meg igen?

2010. aug. 26. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!