Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele se kezdjek, reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele se kezdjek, reménytelen dolognak tűnik?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy olyan tanáromba, akinek családja van, és nem mellesleg 22 évvel idősebb nálam! Nem tudom eldönteni, hogy bejövök-e neki, mindenesetre nagyon kedves, de ennyi. 1 éve ismerem őt, azóta nem tudok másra gondolni, Tudom, hogy erkölcstelen dolog lenne kikezdeni vele, főleg a családja miatt, de nem tudok nem rá gondolni! Mit csináljak: próbáljam meg elfelejteni vagy várjam meg, hogy lép-e valamit?


Gondoljátok végig, hogy ha ennyire erősen vágyódtok valaki iránt, akkor mit tennétek..


Részemről első látásra szerelem volt, aztán jött a rózsaszín köd, de kezdek egyre depisebb lenni, nélküle semminek sincs értelme.


Szóval, szerintetek?


19/L


2010. aug. 26. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel sajnos én is voltam így, de rájöttem, hogy bármennyire is nehéz el kell felejtenem, mivel nem szeretnék egy családot szétrobbantani. Gondolj bele abba, ha még téged is választana tudnál-e nyugodt lelkiismerettel vele lenni (nekem legalább is mindig az motoszkálna a fejemben, hogy miattam ment tönkre egy család és még lehet hogy a gyerekei is megszenvedik).

Sajnos ez egy nagyon bonyolult helyzet, de próbáld meg egy kicsit jobban végiggondolni mi lenne ha (összejönnél vele, vagy ha elfelejtenéd)

Ne haragudj ha egy kicsit nyers voltam!

L

2010. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
huuuhaaa...ne massz bele egy csalad eleteben akarmennyire is kene neked a csaladfo....19 evesen neked meg johet szerelem de ha ot most elszakitod a csaladjatol es 2 ev utan megunod es szakitassz vele akkor vele es a csonka csaladjaval mi lesz? te szorakoztal egy kicsitt es tonkre tetted egy jopar ember eletet...sztem jobb ha leszalsz a temarol
2010. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Tudom, hogy mi lenne a helyes, de hogy felejthetném el?

2010. aug. 26. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is történt már ilyen egy tanáromba iszonyatosan szerelmes lettem... ennek már 3-4 éve és bizony még néha ma is gondolok rá, de már nem fáj... az idő megoldja.
2010. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19 évesen egy 13 éves szellemi szintjével rendelkezel...nem semmi.
2010. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2010. aug. 26. 23:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerinted hány évesen szoktak beleszeretni diákok a tanáraikba? Mert kb. abban a korban divat ez,amit írtam...
2010. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

régebben ilyen kérdések nem voltak. korábban is voltak reménytelen szerelmesek, de mindenki "tudta", hogy hogyan kell felejteni: szenvedni kell, mással foglalkozni, dolgozni, tanulni, barátokkal lenni, távol lenni.

miért van, hgoy a mai fiatalság ennyire nem tud mit kezdeni az életével és ILYEN SZINTEN vannak életvezetési problémái? szexelni tudnak, szájalni tudnak, elvárni tudnak, de amúgy semmi mást... ne haragudj, te csak az utolsó csepp vagy ma a pohárban... nincsen egycsapásramegoldódik recept erre, soha nem is volt! menj tovább, tedd tovább a dolgod. Jelentkezz át másik tanárhoz, mittom.

2010. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam még arról azt előírásról, hogy csak 13 évesen lehet beleszeretni a tanárunkba! Felnőtt ember, én is annak tartom magam, nagyon megtetszett emberileg, imádom a fősulit miatta! Ennyi. Miért lennék emiatt gyerekes? Én is csak ugyanúgy leszek szerelmes, mint Te! Nem értem a logikát, ez miért lenne másabb, rosszabb, mint a tiéd?
2010. aug. 27. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!