Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válaszolnál az ex barátodnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnál az ex barátodnak?

Figyelt kérdés

Már 2 éve szakítottunk, nagy tortúra árán végre leszállt rólam, nem zaklat nap mint nap, már nagyon régen nem keresett, most megint érdeklődik hogy mi van velem.

Azóta már van egy komoly párkapcsolatom is.

Válaszolnátok a exnek?( mellesleg amig jártunk átvert párszor..azt most nem írom le, mert akkor holnap reggelig írnám...


2010. aug. 26. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már van neki is új kapcsolata, akkor simán. Én is ráírok az exeimre, vagy néha ők írnak rám, hogy mi van velük/velem.
2010. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
max annyit h minden ok és boldog vagy mert van egy párod aki szeret és te is szereted őt. ha ezek után megint zaklatna tehetsz feljelentést.
2010. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne válaszolj mert megint elindul a lavina. Nekem is van ilyen volt pasim. Aztán mikor válaszoltam akkor utána nem szállt le rólam!!!
2010. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ettől félek, meg hát haragban váltunk el..
2010. aug. 26. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg annyit, hogy boldog kapcsolatban élsz.
2010. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. aug. 27. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!