Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeg elfordulni a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeg elfordulni a párkapcsolat kereséstől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22/F vagyok, bevallom furcsán hangzik, eddig volt 3 komolyabanak nevezhető kapcsolatom. 18,19 és 21 évesen. sorrendben 6,2,2 hónapig tartottak. De mostanában azt vettem észre a viselkedésemben az élet stílusomban, hogy esélyt sem adok egy párkapcsolat megvalósulának, itthon vagyok elszórakoztatom magam, pl.: szerelek, sz.g.modellezek, olvasok stb.. a társasági életet kizárom magam körül, szeptembertől is már azt tervezgetem, hogyan fogok rendesen tanulni, ugy hogy bulizni sem megyek stb..

Az a furcsa hogy, tökéletesen megfelel a helyzetem... nem akarok rajta változtatni, nincs hiányérzetem. A sex hiány meg nem is nagyon kisért, persze jó lenne stb, de nem teszek érte semmit...


És nem vagyok sem homo, meg prüd, meg szoc.fóbos... stb


Tudom hogy nem normális állapot, de nem zavar.. és pont ezért vetődött fel bennem a kérdés, szerintetek pszihológust keressek??


2010. aug. 26. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
En pont ugyanigy vagyok.24 eves lany vagyok,imadok a barataimmal szorakozni de tokeletesen elvagyok egyedul is.
2010. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"tökéletesen megfelel a helyzetem... nem akarok rajta változtatni, nincs hiányérzetem. A sex hiány meg nem is nagyon kisért, persze jó lenne stb, de nem teszek érte semmit..."

Az ember lelke mindig tudja mire vágyik.

Ha eddig,ahogy írtad is szerelmes voltál,kapcsolataid voltak,legyen az pár-baráti,akármilyen kapcsolat,energia befeketetéssel jár,és érzelmekkel...

Neked most lehet erre vágyik a lelked,hogy tarts egy kis szünetet,merülj el egyszerűbb dolgokban,jót szokott tenni néha egy kis "sivatagos" időszak. Ilyenkor feltöltődsz,meglátod :)Az hogy nem normális,azzal ne foglalkozz,azért érzed ezt,mert ezt várnák el tőled,hogy légy "szociális".Az antiszociális nem itt kezdődik...ha úgy érzed,ez Probléma,Akkor menj pszichológushoz.De mint írtad,jól érzed magad.Üdv 18/L

2010. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őőőő... Szerintem ez tök normális... 23vagyok lány és örülök, hogy enyém a világ.. Azt csinálok amit akarok és nem szól bele senki az életembe... Ja és ami a legfontosabb nem kell elszámolni senkinek semmivel. Ja.. És ha eljön az ideje, hogy kapcsolatod legyen és majd úgy érzed akkor majd rád jön a vadászösztön és lányok..ember legyen majd a talpán:):)
2010. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hmm, ismerős a dolog, Én 21 éves Férfi vagyok, de már csak a saját magam dolga érdekel, nem akarok megfelelni másoknak és az idióta elvárásaiknak. Amióta így látom a dolgokat, változott a viselkedésem is, talán bunkóbb is lettem, jobban odamondom a dolgokat, ami érdekes módon mintha sokkal jobban bejönne az embereknek, de tökéletesen lesz@rom.

Semmi szükséged orvosra, ez teljesen normális. Inkánn ez, minthogy görcsösen keress kapcsolatot, aztán letapadj valami gyári hibás csajnál.

2010. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre 20-25 kor amolyan vízválasztó, mondjuk világ életemben jellemző volt rám hogy nem igényeltem törődést, nem egy embert ismerek aki megszállottan keresi a párkapcsolatot, de 1-2 hónap után szakít, aztán össze van törve, meginn 1 hónapos kapcsi és sorolhatnám tovább, miért jó ez? Jellemzően pont ezek a típusú emberek mondják rám hogy, hideg vagyok meg érzelem szegény, szerintem meg reális aki a józan paraszti ésszel gondolkodik...
2010. aug. 27. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!