Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz szakítani, még akkor is ha már nem szereted a párodat?

Figyelt kérdés
Én már rágódok a dolgon egy pár hónapja,mégsem megy. Másfél éve vagyunk együtt,de már semmi sem jó.Félek az egyedülléttől?
2010. aug. 26. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek több oka is lehet.. attól hogy nem szereted még kötődhetsz hozzá bár a sokkal valószinűbb dolog az az hogy ha nem is szerelemből de mint embert barátot stb szereted és félsz megbántani
2010. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megszokás, kapcsolatfüggőség, kényelem.
2010. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mert minden változás félelmetes először...

Le kell győznöd a saját félelmedet, és akkor menni fog a szakítás.

Az egyedülléttől pedig nem kell félni, mindenkinek jót tesz egy kis magány...

25/f

2010. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Barney Stinson ;) ***** válasza:

Az ember nem szívesen okoz lelki fájdalmat a másiknak. De ha egyszer ez a legjobb megoldás, hát az embernek meg kell tennie, mindkét fél érdekében.


Persze én nem ember vagyok, hanem Barney. Nekem már rég ott a citromtörvény és a kifogások.

2010. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mert minden változás félelmetes először...

Le kell győznöd a saját félelmedet, és akkor menni fog a szakítás.

Az egyedülléttől pedig nem kell félni, mindenkinek jót tesz egy kis magány...

25/f

2010. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom több kapcsolatom volt, volt egy olyan ami nagyon nemvolt jó, ott könnyen tudtam vele szakítani, és egy nagyon jó kapcsolat, de sajnos tönkrement, és alig tudtam vele szakítani, épp azért mert JÓ kapcsolat volt.
2010. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na igen,nem akarom megbántani.És ráadásul megőrjít,mert érzi,hogy baj van és most olyan kedves,és megértő,hogy szinte lelkiismeret furdalásom van.Most is virágot hozott.Ezt nem tudom figyelmen kívül hagyni.Ez húzós lesz.Utáltassam meg magam?
2010. aug. 26. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne utaltasd meg magad. Hisz ha jól tippelek jó kapcsolat volt, és attol még a barátoddal jóba lehetsz, és még dumálhattok meg minden, de ha megutáltatod magad akkor erre nemlesz esély.
2010. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Barney Stinson ;) ***** válasza:
Mérlegeld, hogy tényleg vége kell-e legyen a kapcsolatnak, nem tudnátok-e egyszerűen megbeszélni a dolgot, de úgy velősen. Ha szakítani kell, akkor azt is közösen döntsétek el. Üljetek le, kérdezd meg, hogy mit gondol a kapcsolatotk jövőjéről, kérdezd meg, h ugye ő is érzi, h elromlott valami, s a végén mond, hogy szerinted az lenne a legjobb mindkettőtöknek, ha szakítanátok. Szépen finoman, fokozatosan. Valószínűleg már az első sorból levágja, h mi a szándékod, de így hozzászokik a gondolathoz, mire odaérsz a dumában. Így nem egy arconcsapás lesz a dolog. Ha eldőlt a kapcsolatotok sorsa, akkor köszönjetek el egymástól és vonuljatok haza egy kis egyedüllétes átgondolásra. Ha ügyelsz, hogy nyugodt legyen a hangsúly és elmagyarázod az okokat, amiket te látsz hibának, akkor nagy eséllyel sikerül egy értelmes emberekhez méltó, felelősségteljes döntésként meghozni, amit meg kell.
2010. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. aug. 27. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!