Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízzak a barátomban?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt a barátommal és nagyon szeretjük egymást. Majdnem mindennap találkozunk, mert mindig együtt akarunk lenni.Viszont egyszer megcsalt(csókolózott), amit nagyon megbánt, és így adtam neki még egy esélyt.Eltelt pár hónap elkezdtem bízni megint benne.Aztán elment egy buliba (amin nem voltam ott) a közösbarátainnkal, ahol egy csajjal nagyon összemelegedett, flörtölgettek.Egész buli alatt együtt voltak és másnap mindenki kérdezte tőlem, hogy mindig ilyen nélkülem? De azt tisztelem benne h ő mondta el nekem személyesen az egész sztorit és állítólag nem akar másik lányt, de iszonyatosan elbizonytalanított..félek h megint félrelép egyszer...Szerintetek megbízhatok benne?

16/L


2010. aug. 26. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol hogy ő maga mondta el hogy mi volt az nem jelent semmit sőt lehet pont igy védekezik h te ne gondolj smemi rosszra mert ha titkolni valoja lenne akkor miért mondta volna el h a csajjal volt...ez tipikus... lehet hogy nem történt semmi de az már régen rossz ha egy buliban egész este egy csajjal flörtöl könyörgöm barátnője van... persze nem kizárt h megbánta hogy megcsokolt valakit de ezek után én rövidebbre huznám a porázt és nem engedném el egyedül bulizni... az én barátom csak megfogta egy csaj seggét buliban és ezért megtiltottam neki hogy mégegyszer elmenjen valahova nélkülem és nem is szolt smemit beletörödött mert szeretett és nem is akart nélkülem bulizni hisz velem is jol érezte magát... szoval ha ő még meg is csalt akkor ne légy biztos a dolgokban valamennyire azért nem árt leszabályozni
2010. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha már 2 szer eljátszotta esélyes h többször is megcsalt csak nem tudsz roll a biztos nagyon szerethet én kidobnám 21/f
2010. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pedobearrr ***** válasza:

bízz a barátodban. ha nem bízol benne értelmét veszti az egész dolog..

attól még hogy együtt van valakivel a buliba nem jelent mindenképp rosszat..

melyik jobb? Ha 15 lánnyal lett volna más-más percenként vagy ha egyel szórakozik?

Ráadásul ő mondta el szóval nem gondolom hogy megcsalna.. a lényeg hogy ne reagáld túl mert az is tönkre teheti a kapcsolatot hogy össze vissza stresszelsz olyan dolgon ami meg se történt ;)

2010. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 26. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!