Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl az elkövetkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl az elkövetkezendő 1 hetet? Főleg a hétvégét?

Figyelt kérdés
A barátom nem jön haza csak jövőhét pénteken vagy szombaton. Mit csináljak hogy ne unatkozzak? A barátnőim közül mindenki a barátjával van hétvégén uh ez kilőve, meg a csavargás is mert egy fillérem sincs:(:(:(
2010. aug. 26. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Sajnállak, ha ennyire szegény vagy agyilag, hogy nem bírod magad elfoglalni...
2010. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj szerezz barátokat akár neten vagy csak úgy menj ki valahova ha unatkozok és nincs kedvem elmenni vagy ilyesmi akkor neten szoktam beszélgetni:D
2010. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
maszturbálj egész héten, közben egyél, igyál és aludjál.
2010. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyat hogy olvass könyveket nem merek írni... Bár reménykedem tudod mi az:) Vagy film, a net is kitart egy hétig, nem hiszem hogy semmi nem kötne le.
2010. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom is távol van egész héten és a barátnőim is. Addig segítek itthon anyunak meg kinetezem magam egy évre. xD
2010. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jajj igen meg olvasok is és megnéztem az így jártam anyátokkal összes részét. (az előző)
2010. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én múlt hét szombat óta nem láttam a barátom, és hétfőig nem is fogom látni.. és akkor mi van? annyi midnent lehet csinálni.. majd egyszer szakítasz a barátoddal és rájössz h üres az életed mert teljesen hozzá kötötted magad, és már semmit nem tudsz csinálni.. tartsd meg a saját életed!! ahogy előttem írták: olvass, nézz filmeket, tévézz, netezz, rajzolj, tegyél rendet a szobádba, segíts otthon anyukádnak, süss sütit.. stb.stb.stb...
2010. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
feküdj le fűvel fával azt nem fogsz unatkozni :))
2010. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Elsővel egyetértek... falra mászom az ilyen emberektől -_-
2010. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jólvan, belátom elég hülye voltam hogy feltettem ezt a kérdést. Nem is tudom minek csináltam. Igazatok van, el kell hogy foglaljam magam vhogy.
2010. aug. 26. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!