Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan ami nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ami nagyobb mint a szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok...Van egy érzésem hogy olyan kapcsolatban volt részem ami több volt mint egy szimpla szerelem.. ez annal is több volt.. de most elváltak az utjaink,és nem tudok nélküle létezni.. Immáron 2 hete hogy külön vagyunk,de nagyon nehéz.. mit tegyek? valami segitseg? Ja aki nem tudná én tettem tönkre a kapcsolatunkat ugy ahogy volt.. és már nincsen neki meg az a varázsa,se a hatása.... Bizonyos idő eltelik,és aztan ujra egymáse lehetünk??? HELP !
2010. aug. 26. 09:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az a tény h már nem szeret sok mindent megváltoztat... Én sem szerettem már őt... A sok szenvedés megölt minden szépet és jót... Sajnos... Próbálta később helyre hozni,de én biztos voltam a döntésben... Igen,a szívem majd megszakadt,h még szeret,de én már nem voltam képes hozzá ilyen érzésekre... Hagyj időt neki... Ha szeret még,visszajön és elfogad téged,ha nem-engedd... Ennyit tudtam mondani... Ha még van kérdésed amiben tudok esetleg segíteni (mivel voltam ilyen helyzetben),hallgatom! Akár itt,akár privátban...

09:55 és 10:13 voltam. 17/L

2010. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Majd az ido....

igy van es most legalabb megtanultad, hogyha legkozelebb lesz egy ujabb kapcsolatod, ott mar nem fogod elkovetni ezt a hibat, illetve megismetelni.

Egy kapcsolatban nagyon fontos az oszinteseg es a bizalom!

2010. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!