Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan ami nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ami nagyobb mint a szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok...Van egy érzésem hogy olyan kapcsolatban volt részem ami több volt mint egy szimpla szerelem.. ez annal is több volt.. de most elváltak az utjaink,és nem tudok nélküle létezni.. Immáron 2 hete hogy külön vagyunk,de nagyon nehéz.. mit tegyek? valami segitseg? Ja aki nem tudná én tettem tönkre a kapcsolatunkat ugy ahogy volt.. és már nincsen neki meg az a varázsa,se a hatása.... Bizonyos idő eltelik,és aztan ujra egymáse lehetünk??? HELP !
2010. aug. 26. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez is szerelem votl csak athatobb,mint amiben eddig reszed volt. ha valoban ennyire szereted es o is teged, de most eppen holt ponton van a dolog attol meg ha lecsitulnak a kedelyek ujra osszejohettek. ennek parancsolni nem lehet :)
2010. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az onzetlen-oszinte-tiszta szeretet az, ami felulmulja a szerelmet.

A szerelem az mulo, de a szeretet az orokkevalo!

2010. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen,létezik... Én ezt érzem a páromhoz,de hozzá kell tennem,h nálunk működik a kapcsolat.

Kedves kérdező,kifejtenéd bővebben mivel rontottad el?

2010. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na igen,ő se és en se éreztem még ilyet.. de most 2 hete hogy külön vagyunk,de nem birjuk ki egymás nelkül..Mind2 szenvedünk... Arrol van itt a szo hogy ilyet nem éreztem és ő sem... ES nem tudom hogy most mi tevő legyek.. Mert aki ilyet nem érzett át,az nem is tudja hogy milyen kapcsolat volt ez.. de vége már csak szenvedés volt én részemről es az övéről is.. es az volt alegjobb ha külön válnak utjaink... de azt is tudom hogy mit érez ő es mit erzek én.. Mind2 tudjuk hogy a másiknak mi fáj,és megis külön vagyunk.. Azt mondta hogy ez igy lesz a legjobb,ha nem keressük egymást..
2010. aug. 26. 09:56
 5/12 A kérdező kommentje:
Azzal rontottam el hogy kezdett nem bizni bennem...hazudtam neki dolgokat,de rájöttem hogy ez nekem betegség.. azt mondtuk egymásnak hogy a szerelmünk sok mindent ki fog bírni.egyikunk sem akarta a másikat ott hagyni... Szoval most én csesztem el a dolgokat ugy ahogy vannak..
2010. aug. 26. 09:57
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyszerüen nincsen életem nélküle.. Nem tudok létezni nelküle.. hiaba mondjak azt hogy felejtsem el,,,hiába mondjak azt hogy jön jobb...asszem hogy ez volt a jo,amit en csesztem el.. Nagyon sok dologban egybeilletünk,.. a szerelem elmult,de volt egy olyan érzés ami etttől is nagyobb volt.. de most az van hogy külön vagyunk. ő barátnőknél keresi a régi utat,én a barátoknal..nekme nem megy a munka,neki nem megy az élet ... Együtt ment.. külön már nem olyan.. hiába voltunk 5 honapot együtt,ez éveknek tünt... mind2 nek.. es sok mindenen átmentünk ez is tény..
2010. aug. 26. 10:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyjából értem... Voltam hasonló helyzetben az előző kapcsolatomban... Azért lett vége,mert kínszenvedés volt... Nagyrészt az ő hibájából (hozzáteszem,h nem kizárólag!!)... Én nem bántam meg h kiléptem,de ha ti nem vagytok biztosak a döntésben,meg kell beszélni... Szorítok értetek nagyon!! Nincs szebb érzés a szerelemnél!! :)


Előző válaszoló voltam.

2010. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ő egyszer azt mondta 2 ok van ami miatt elhagyna .. az egyik az hogy becsapnám...sajnos megtörtént :(((( a másik meg az hogy megcsalnám.. ez nem történt meg...de a hazugság a leges leggonoszabb dolog a világon ...(( es ez ellen már szenvedek sok éve :(((
2010. aug. 26. 10:19
 9/12 anonim válasza:

De azt tudta a párod hogy neked gondjaid vannak ezzel? Lehet ha megbeszélnétek vagy beszélnétek erről a hazugság"dologról" akkor megértené és együtt ezen is túltudnátok jutni.

19/L

2010. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem mondtam el neki ezt..de azt mondta hogy reméykedik ő is abban hogy megjavulok..Most külön vagyunk..Azt mondta nekem hogy igy lesz a legjobb ha külön válnak utjaink.. Már nem szerlmes belém,egy haclvány szikrája sincsen neki..ami volt azt elszurtam,amiről en tehetek..most már külön vagyunk.. de ahogy mondom ez a dolog nagyobb volt mint a szerelem.. Szoval ez van... Sajnos elcsesztem.es nincsen vissza ut..csak az hogy az idő megold mindent..es elfeledteti ezeket az érzéseket amik most vannak...
2010. aug. 26. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!