Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként megingatna ha hónapokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként megingatna ha hónapokig nincs szex?

Figyelt kérdés
Megcsalásról nincs szó, de hónapok óta nincs szex. Nőként megingatná ez az önbecsüléseteket? Vagy hogy esne nektek?
2021. jún. 21. 08:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem zavarna. Jól megvagyok nélküle.
2021. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Nekem az is megingatta, hogy ugyan volt szex, de mindig nekem kellett kezdeményezni. Sosem utasított vissza a férjem, de marha kiábrándító volt, hogy állandóan nekem kellett rámászni, ha én nem kezdeményeztem, akkor simán eltelt egy hét is szex nélkül. Tovább általában nem bírtam, és akkor muszáj volt megint nekem próbálkozni.
2021. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Dettó mint a #2. Eleve megőrülnék hónapokig szex nélkül, de én nem is bírnám ki ennyi ideig, legkésőbb 1-2 hét után már rámásznék a férjemre. Vagy jelezném neki, hogy ez így nem oké.

Az önbecsülésemre és a lelki egyensúlyomra is kihatással lenne. Negatív irányba. Én szeretek szexelni, élvezem, számomra fontos viszonylagos rendszerességgel (2-3 naponta minimum). Ha van valami konkrét ok, amiről tudok és amit megbeszél velem a párom (beteg, stresszes, depressziós, tökömtudjami), az nyilván más, de ha csak simán "most ne", akkor annak elég hamar látványos következményei lennének. Minimum házisárkány és hisztis p* lennék, ami önmagában is romboló, de az tuti, hogy mivel nem értem, mégis mi baja a férjemnek, magamra venném és elkönyvelném, hogy már nem szeret, nem vonzódik hozzám, ésatöbbi, ami szintén csak egy lefelé vezető spirálban végződne.


Szóval jah, eléggé megingatna.

2021. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem ingatna meg semmiben. Viszont kitenném a szűrét jó eséllyel.
2021. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Mi az oka? Betegség? Az úgy más, mintha csak úgy nincs.
2021. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy hónapokig kibírnám.
2021. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mi tavaly februárban voltunk együtt, azóta csak egy két órál volt csak.


Érdekes hogy az ő elmondása szerint is többször igenyelné, mégis jó így neki..

2021. jún. 21. 11:10
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez már nem pár hónap, hanem majdnem 1,5 év...



Nekem max 1-2 hét férne bele, szerencsére eddig nem is volt ennél hosszabb időszak, pedig gyerekünk is van.


Mióta vagytok együtt?

2021. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%

Ahhh, nekem szuper lenne! Sajnos nincs ilyen szerencsém, a férjem 2 hetente előáll a szexszel. Aztán még panaszkodik is, hogy neki heti 2X is jó lenne. Na tudod ki fog heti 2X szexelni, megkapja a havi egyet, aztán maradjon csöndbe! Lehet hogy válás lesz a szex miatt, utána csak olyan férfit fogok keresni, aki soha az életben nem akar szexelni!!!


Az én önbecsülésemet maga a szex ingatja meg, ha nem lenne, kivirágoznék, boldog lennék, tele lennék energiával.

2021. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Naná! Nekem kell2-3 naponta de ha tudom hogy beteg vagy stresszes az nyilvan egy más szitu.
2021. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!