Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zátonyra futott kapcsolat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zátonyra futott kapcsolat, de ő ezt nem veszi tudomásul. Hogyan mondjam el neki, hogy ne okozzak nagy fájdalmat?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, ő 22éves. 2éve járunk, azelőtt sokáig barátok voltunk. Nagyon szeretem és tudom, hogy ő is engem, de a kapcsolatunk az utóbbi időben egyre csak romlik. Nem akarok veszekedős-hisztizős véget kettőnknek, szeretném békében lerendezni, hátha azért még barátok vagy valami hasonlók maradhatnánk.

Sajnos ő nem akar tudomást venni arról, hogy nekünk ez már nem megy, többször beszéltünk már erről, de mindig kitart amellett, h ha szeretjük egymást, akkor nem lesz semmi baj. Nincs igaza, de nem meri bevallani magának.

Mivel nagyon szeretem és szuper volt ez a 2év így együtt, nem szeretném pont a végén elrontani azzal, hogy a lelkébe gázolok a szakítással. Ő eléggé makacs és kissé zárkózott is, emellett nagyon érzékeny.

Mit gondoltok a helyzetről?


2010. aug. 25. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden rendben volt a kapcsolatban?miért akarsz vele össze veszni? van másik lány? Vagy beleuntál? vagy mi az oka?
2010. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben mintha rólam lenne szó.Én vagyok akinek elszeretnék finoman magyarázni,hogy vége, hagyjuk abba!De nem akarom megérteni ha még szeret miért hagyja abba.SZájjon puszilod még?Ölelgeted,és minden érzés megvan benne?szex működik? vagy miért akarod abba hagyni?Lehet nekem is segíthetsz ebben.
2010. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nincs másik lány, nem akarok vele összeveszni. Ne értsétek félre, nem csalt meg, én sem őt, nem is akarok senki mást, csak az utóbbi időben nem működött a kapcsolat. Kihűlt köztünk az a lángolás, ami eleinte megvolt, alig látjuk egymást, az együttlétek száma is csökkent, ő elvan a saját dolgaival, én meg az enyémmel. Néha veszekedünk kicsit, mert ingerlékenyebbek lettünk és nem toleráljuk egymást annyira jól, mint eddig.

Azt hittem, ez csak egy nehéz időszak, amin túlleszünk, de kezdem belátni, hogy nem vészeljük át. Szomorúak vagyunk sokszor ok nélkül, vagyis amiatt, hogy a kapcsolatunk végét érezzük közeledni, de nem valljuk be.

Nem akarom, hogy tovább romoljanak a dolgok, egy darabig nem működik a kettőnk dolga. Ha úgy hozza a Sors, majd egyszer talán újra megpróbálhatjuk... ki tudja.

2010. aug. 25. 22:01
 4/4 A kérdező kommentje:

21:58asnak. Igen, megcsókoljuk még egymást, nagyjából megszokásból. Néha megölel, amikor búcsúzunk el. A szex ritka, mert sokat melózunk mind a ketten. A szex néha még mindig nagyon jó, de sokszor úgy érzem, hogy elveszítette a varázsát. Ezt ő is tudja, egy éjjel megbeszéltük, hogy nem tudjuk, miért, de valami megváltozott, pedig szeretjük egymást.

Sok sikert neked, 21:58as. Remélem, ti még meg tudjátok menteni a kapcsolatotokat, de hogyha már elindult a lejtőn, akkor ne próbáld mégis megtartani. Kevés az esélye, hogy sikerüljön és csúnya véget érhet.

2010. aug. 25. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!