Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Összezavarodtam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összezavarodtam.

Figyelt kérdés

A párom és én már több mint egy éve vagyunk együtt. Nagyon szeret és nagyon szeretem, viszont mindig egymáson vezetjük le a feszültséget (családi, baráti, munkahelyi gondok...) gyakran bántom meg őt, elég csúnyán, amit rájövök, nem érdemel meg, ő is szokott nekem mondani olyasmit amivel vérig sért / lelkembe gázol.

Ám úgy érzem mégis én megyek messzebb...

Nagyon bánt ha tiszta fejjel arra gondolok, hogy ártottam neki, próbálok változtatni, de mikor tudja, hogy nem vagyok a legjobb passzban, akkor is piszkál a tipikus férfias csipkelődések... ilyenkor rendszerint összeveszünk...

Édesanyám felhívta rá a figyelmet, hogy Ő nem tűrne és már rég véget vetett volna a kapcsolatnak a párom helyében. (Ő nem tudja, hogy miért vagyok olyan, amilyen, mint külső szemlélő mondja ezt.)

Nem akarok többet ártani Neki, talán jobb lenne, ha külön válnának az útjaink, mégis tudom, hogy nagyon szeret és ilyen szempontból pedig fájdalmat nem akarok okozni neki... Mit tegyek?


2010. aug. 25. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a hiba a te készülékedben van, akkor a szakítás nem old meg semmit. Én ugyanilyen cipőben járok, csak mi már közel 10 éve együtt vagyunk. A megoldás, hogy keményen "dolgozok" magamon. Most pl. EMK-ra fogok járni, hogy végre időben beazonosítsam a saját igényeimet, és vádaskodások és veszekedések helyett kéréseket tudjak megfogalmazni. Egyébként meg mindenképp beszélj a pároddal, ő hogy éli meg ezt. Nálunk ő viseli jobban, én akadok ki magamon inkább.
2010. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg csak szavakról van szó addig nincs gond. Sok mindent lehet mondani, a szó elszáll a tettek nyomot hagynak. Ez így csak érzelgőzés... Szaros WC deszka miatt is ellehet válni de akkor az egésznek semmi értelme nem volt. Ha valaki nem tanul toleranciát oly mindegy kiről van szó az úgyis összeférhetetlen lesz és két hetente fog szakítani. Korunk rákfenéje. Bezzeg régen komolyan vették az esküt. Ma már az Esküvő sem az esküről szól...
2010. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy Ő is jól kezeli, voltak már tettek is, na nem olyan asszony laposra veri az urát, de volt, hogy megpofoztam, ha olyat mondott, volt hogy megrángatott... de semmi olyan amire azt mondanám hogy váló ok... Ő tudja, hogy én vívódom emiatt, de nem akar szakítani, azt mondja "Te is voltál már hülye, én is..." csak hát én nem tudom magam elviselni...
2010. aug. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!