Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás határán vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás határán vagyunk a menyasszonyommal, tudok-e tenni valamit?

Figyelt kérdés

Egy barom vagyok. Egyszer már szakítottunk a barátnőmmel, majd márciusban újra összejöttünk, rá kb. 2 hónapra megkértem a kezét, igent mondott.

Sajnos nem foglalkoztam vele, mindig fontosabbak voltak a barátok, tudat alatt úgy voltam vele, hogy "meggyűrűztem", "most már csak az enyém".. Márciusban kaptam tőle még egy esélyt, most szombaton viszont végleg ki fogja/fogjuk mondani, hogy "vége". Nem hiszek egy 3. esélyben, és teljesen megértem Őt. Tudom, hogy nem tudok tenni semmit, nem akarom zaklatni, könyörögni, mert ebből már megjöttem, és nem sült el jól március előtt sem...

Nagyon szeretem, és tudom, hogy nekem ő az igazi. Ő is tudja, hogy "jó parti" lennék házasság szempontjából, pusztán a rációra alapozni egy házasságot bizony nem lehet. Sajnálom, hogy így történt. :(


2010. aug. 25. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
megérdemled. ennyí -.-"
2010. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felsz elvesziteni mert targykent nezel ra es ahogy leirtad ugy is kezelted az elmult idoszakban...egy not nem lehet misajatitani...egy kapcsolatban folytonosan jelen kell legyen a torodes es mindig vmi ujat kell; belevinni,hogy ne lankadjon...nem inkabb a hevrokkal lofralni ha nem jut semmi jo kozos program a eszedbe....ne haragudj de megertem a csajt,es tevedsz...nem lennel jo parti szamara. ha 2x is bepaliztad mar ot akkor befogod 3.ikra is akar 4re is ha o meg mindig adogatja az eselyeket szamodra...
2010. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az exemet főként azért hagytam el, mert neki is inkább a haveri köre volt a fontosabb nálam. Mellőzve éreztem magamat; a szavakbeli "szeretlek" egyáltalán nem győzött meg, hiszen nem én voltam a fontos, hanem a haverok.
2010. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne légy papucs, ne hagyd egy nőnek se, hogy elszakítson a barátaidtól

aki nem érti meg, hogy nem csak ő van a világon, az nem érdemel meg egy kapcsolatot

2010. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!