Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok létezik?

(szerintem igen)


2010. aug. 25. 19:28
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Huncut kérdező, ha nem akarsz többet, miért a párkapcsolatok kategóriát választottad? lol

Egyébként létezik.

2010. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

hogyaviharba ne lenne:)

persze, sok ilyennek az lesz a vége hogy vagy több lesz barátságnál vagy ez miatt megy tönkre a kapcsolat

de van az amikor megreked a barátság szintjén:)

2010. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
93%
Nem.Az egyik fél mindig máshogy néz a másikra.
2010. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
hát úgy gondolom lényegében idetartozik de nem hátsó szándékból írtam ide:D
2010. szept. 11. 22:22
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Barátság nem, haverság igen.


Én csak azzal akarok barátkozni komolyabban, akivel szemben van valami hátsó szándékom :D Haverkodni persze szoktam hátsó szándék nélkül is osztálytársakkal, sulistársakkal pl.

2010. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
ejj ez a hátsó szándék:DD
2010. szept. 11. 22:47
 37/40 anonim ***** válasza:
94%
nincs fiú és lány barátság. valamelyik fél előbb útóbb mindig tőbbet akar.
2010. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig biztos voltam benne, hogy létezik, most már nem tudom mert összejöttem a legjobb barátommal :D
2010. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
Igenis van! Nekem van fiú barátom..nem mellesleg a LEGJOBB BARÁTOM!! Nem akarunk egymástól semmit csak a barátságot és ez így jó!! Ez kicsit olyan mint a szerelem ..csak több annál.. első látásra barátság ^^ egy barát aki igaz sosem hagy el viszont egy fiú/lány akivel együtt voltál szerelmesek voltatok egymásba..igen..a szerelemnek vége lesz de a barátság ha igaz megmarad!!Fiú -lány barátság <3 mindennél jobb!!!
2011. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

Szerintem létezik, de tényleg igazán ritka. Nekem is van egy nagyon jó fiú barátom, akivel olyanokat tudok megbeszélni, amit egy lánnyal annyira nem tudnék. És pasi ügyekben jó tippeket tud adni:)és persze én is neki lány ügyekben. Érdekes, mert ő 3 évvel idősebb nálam, és teljesen olyan, mintha a bátyám lenne:) ÉS tényleg SEMMIT sem akarunk a másiktól. EZ 100%:D


16/L

2011. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!