Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is van vagy volt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is van vagy volt olyan párja, akinek az volt a "játék", hogy szorongatja meg kitekergeti a nő csuklóját, karját? Ki hogy éli vagy élte ezt meg? Aki találkozott már ilyennel, ott mi volt, hogy zajlott és hogyan kezelte ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Volt aki már hasonló dolgok miatt szakított a párjával?
2021. jún. 16. 09:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

ennél egyszerűbb helyzet a földön nincsen. pofonergyszerűen kezelni lehet. Ha nem tetszik (mert gondolom nem), akkor szólsz szépen, hogy ezt ne.

Ha még a kapcsolat elején vagytok, nopláne meg kell ezt elsőre értenie. Tehát határozottan elmondod, hogy kellemetlen, nem szereted, fejezze be, ez kizárólag neki okoz örömet és számára vicces.

Ha nem érti meg, lapát, nincs ezen mit maszatolni.

Sosem értettem az ilyen embereket. nem vagyok egy azonnal kukázó típus, de könyörgöm, mindenkinek megvan a személyes tere, igénye, fizikai határai, ne akarják már ezt poénkodásnak álcázva átlépni.

óvodában, meg alsó tagozatban a pistitől belefér, pontosabban akkor is zavaró, csak az ember tudja, hogy annyi ésszel és belátátsi képességgel, amennyi egy 5-8 évesnek van, még nem gáz nagyon.

Felnőtt férfi meg ne tekergesse és szorongassa a csuklómat, pláne kifejezett kérésem ellenére, mert ha ez a perverzióm, akkor oké.

Menjen, aztán csavarja ki az épp aktuális nehézsúlyú vb. boxbajnok csuklóját, aztán én is megnézem mennyire lesz az játék és viccers neki, amit cserébe kap.

Gyerelejóisten, ezek állítólag felnőtt emberek. Ultragáz...

2021. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
elég szar játéknak hangzik
2021. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha pont ilyet nem is csinált, de egy exem "játékból" elég sokszor volt velem durva és okozott ilyen-olyan módokon fájdalmat vagy bosszantott gyerekes hülyeségekkel, a kifejezett kérésem ellenére is (pl belenyalt a fülembe, a számba fújta a cigifüstöt csókolózás közben- én nem dohányoztam sosem-, meg ehhez hasonló bunkóságok). Hát most mit mondjak. Ex. Nem véletlenül.
2021. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Én már rég kihajítottam volna. Számomra ez egyáltalán nem tűnik játéknak.
2021. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal szoktunk játékból bírkózni, de az első szóra, fájdalmas jajdulásra abbahagyjuk, mert nem a fájdalomokozás a cél... hanem debil módon játszunk. :D

De olyan, hogy szándékosan kicsavartuk volna egymás csuklóját, meg szorongattuk volna egymást, sosem történt. Főleg úgy nem, hogy a másik nem élvezi. Én biztos nem tűrném: megmondanám, hogy többet ne csinálja. Ha nem tartja tiszteletben, akkor mehet a levesbe. Lehet debilkedni, hülyéskedni, bármit csinálni, ami MINDKÉT félnek szórakoztató. Ha neked nem az, tartsd a határaidat. Bár, nekem elég sok mindent elmond az emberről, hogy ő nem veszi észre, hogy neked ez mennyire nem szórakoztató...

2021. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk játékból bunyózni, van hogy én (55kg) próbálok nekilökni a falnak a folyosón (65 kg, 10 év küzdősport) amiből az lesz hogy felkap az ölébe/ ledob az ágyra/ ő nyom a falnak, aztán csók vagy sok sok puszi, nevetünk és megyünk amerre indultunk. Vagy ha mint a filmekben játékból úgy megyek hogy meglököm a vállát, tudjátok, akkor néha hátracsavarja a kezem, de a tapasztalatai miatt tudja hogy hogyan nem veszélyes, szóval nem fáj, ilyenkor "büntiből" belemarkol a popsimba vagy hasonló XD

De ismétlem, amint fáj, abbahagyja. Nem folytatja egy pillanatra sem, bár ő már abból is felismeri, ahogy a nevét kimondom, de ha nem, akkor csak annyi hogy "fáj" és mindent abbahagy. Az exem egy elmebeteg volt, rettegtem ha pl kes volt a kezében mert felvágott egy zsemlét. Vagy ha öngyújtóval gyújtotta meg a ciģijét. Egyszerüen veszélyes volt, mert tudtam hogy mindent jatéknak fog fel, es nem fogja abbahagyni, ha fáj. Ha zavar téged, szólj, ha nem hagyja abba, minél hamarabb derül ki hogy seggfej, annál jobb

2021. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#2 hát annyira nem vidám játék.. Legalább is nekem, mert ő élvezi azt látom..
2021. jún. 16. 15:05
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

No és mégis mi a búbánatos atyaúristennek tűröd?

Kényszerít valaki, hogy elviseld?

Neked nem buli, ő meg kifejezetten élvezi. Ki kell vágni a fenébe az ilyen ősprimitívet és nem megoldást keresni, mert arra nincs orvosság, hogy leszar téged és teljesen debil.

Nem nyekeregni kell, hanem megmutatni neki merre az ajtó, aztán menjen isten hírével, keressen magának egy mazochista, vagy szintén szadista nőt és sok boldogságot!

2021. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az iránymutotó kioktatást, de engem elsősorban az érdekel, hogy akinek volt már hasonló története, ö hogyan kezelte, mi történr és mi lett a kapcsolatával.
2021. jún. 24. 08:58
 10/25 Ramos ökle ***** válasza:
88%

Most azt várod, h a két szélsőséges irány közül a jobbakat írják majd le?

Valakinek letekerték a kezét, aztán megverték. Más meg szólt, h ne tegyen ilyet és utána nem tett. Gondolom utóbbira vársz.

Amúgy, nem kérted meg, h ne tegyen ilyet?

Tudom, nem ezt kérdezted, h mit tegyél, hanem h mi lesz. Ez is beszédes.

2021. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!