Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán már nem is szerelemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán már nem is szerelemből szeretem? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
A barátom 24, én 22, 4 éve vagyunk együtt, már együtt is élünk, ő volt nekem az első. Szeretem, de van egy másik férfi(30) akihez vonzódom, azt hiszem inkább tesileg, mint lelkileg. Sokat fantáziálok róla, és nem tudom, ha olyan helyzetbe kerülnék, ellen tudnék e állni a kísértésnek, pedig nem akarom a barátom megcsalni, nem ezt érdemli, na meg szeretem is. Egyre durvább a helyzet, mert smsezek is a másik fickóval, de csak így baráti szinten, de szerintem látja rajtam, h vonzódom hozzá. Ha ilyeneket gondolok és fantáziálok, lehet, h a barátom már nem is szerelemből szeretem, talán csak megszokás?
2010. aug. 25. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Basszus már fogalmazni se tudok rendesen ... bocs
2010. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, kívánom még úgy igazán, csak az a gond, hogy egyre ritkábban. És sokszor csak azért szexelek vele, hogy elégedett legyen és ne sértődjön meg. Na meg akkor is néha úgy érzem, mntha ez már nem szeretkezés volna, inkább csak szex(pl. nem csókolózunk annyit közben, mint régen)
2010. aug. 26. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!