Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha most tudnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha most tudnád meg, hogy a párod levelezik egy ismeretlen csajjal? Srácokhoz: ha szeretitek a bnőtök, mi visz rá, hogy másoknak udvarolj?

Figyelt kérdés

ártatlan levelek, de a párom érezteti, hogy tetszik neki a csaj. a csaj nem viszonozza, mert látja, hogy van bnője. de visszaír a semmiről.

azt sem tudom mit gondoljak, féltékeny legyek e erre, hagyjam hogy kiforrja magát, vagy mi?

a páromtól kérdeztem, hogy ez mi, egyenlőre nem ír vissza.


2010. aug. 25. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

erre hogyan jöttél rá?

egyszer volt hasonló, párom egy styuárdesszel kezdett levelezgetni igen "szexin" egy útja után. Már régen volt, de ha visszaemlékezek, issszonyatosan rosszul esett. A csaj próbálta rávenni, hogy ha legközelebb erre jár, ami ekkor meg ekkor lesz, akkor vezesse körbe a városon, a pasim meg, hogy hááát nekem van jobb ötletem is annál. stb. Pfújj, gusztustalan, Namost 2 év után jól felidegesítettem magam! :)

2010. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Holdtündér ***** válasza:

Én tuti hazaköltöznék.

Ha udvarol, akkor az már baj.

Mert pl. az én emberem levelezett egy online játékon keresztül egy (14 éves) kiscsajjal, de ő csak tanácsokat adott neki, semmi udvarlás. Ha már több lett volna, akkor pápá lett volna.

2010. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a párom engedte, hogy felmenjek az iwiwjére

persze miután törölt minden érdekes levelet

csak most jött egy levél attól a csajtól, és abban benne volt, hogy a barátom mit írt neki.

a barátom elég nyitottnak tűnik, de óvatosan fogalmaz, nem összejövősen, a csaj hál' égnek nem veszi a lapot(még)

2010. aug. 25. 11:53
 4/5 A kérdező kommentje:
valaki tudja mit tenne?
2010. aug. 25. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem az unalom vinne rá erre. 24 F
2010. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!