Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mostanában nem foglalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mostanában nem foglalkozik velem: alig találkozunk, a telefonját kikapcsolva tartja, kb 5 óra hosszánként ír vissza egy mondatot. Azt mondja szeret de ezekután hogy hihetnék neki? Talán másik nő lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Vagy direkt szívat, hogy pattogjál.
2021. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nem lenne egyszerűbb megmondani, hogy már nem akar velem lenni? Nem 15 évesek vagyunk már...
2021. jún. 6. 16:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mondhatod, hogy neked nem jó a kapcsolat, változtassatok vagy marad a szakitás. Neked kell lépned, ha nem érzed jól magad a kapcsolatban.
2021. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelmű hogy van valaki más neki és így hanyagolja a veled való kapcsolatot. Szakítani fog, csak még nem merte vállalni
2021. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én már mondtam neki, hogy szakítani szeretnék. De akkor meg ide állít, hogy ne mert ő szeret stb...
2021. jún. 6. 16:51
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
En beiktatnék pótlékot addog amig nem ér rá es meg van oldva.
2021. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6-os szerinted az megoldás?
2021. jún. 6. 17:01
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az minden esetben. Nem is titkolom (persze nem megcsalas csak epp veletlenul egy srac haverral videochatelek fagyizok bratyizok addig lesznek képek stb)sőt. Siman elmondom hogy nem akartam csak epp egyedul csavarogni o meg ugye nem er ra..

Ez hat is.

2021. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Facre mehetnek is a bandäos grillezos egyutt edzos akarmilyen képek Másokkal.
2021. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. 5 ilyen hónap után már nem csak mondtam, hogy szakítsunk, hanem meg is tettem.
2021. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!