Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy korkülömbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy korkülömbség a L/17, F/29?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon nagy!
2010. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem is nagy két külön világ vagytok lehet h cska dgni akar
2010. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Enyhén szólva igen -igen nagy különbség.
2010. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy.
2010. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12 ev. Most nagy, de kesobb nem lesz.
2010. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatra elég kicsi az esély, túl nagy a korkülönbség (ennek az esélye 1-3%)

A valószínűbbik eset hogy csak dugni akar (97-99%), ne engedj neki! Sok tinilányt képes levenni a lábáról egy 29 éves, tapasztalt csajozós fazon.

Amúgy pedig korkülömbség = korkülönbség, elvileg idén fogsz éretségizni :D

Remélem tudtam segíteni a pesszimista hangvétel ellenére.

2010. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mismeretlen válasza:
Én azt gondolom, hogy ez most nem olyan nagy baj,ha most úgy érzed szereted és szivesen vagy vele akkor nem számít, még fiatal vagy úgyis lesznek majd mások is, és ráérsz eldönteni, hogy kivel jobb egy fiatalabbal vagy egy idősebb pasival.;)
2010. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok hogy a csaj tette fel a kérdést lehet hogy a pasas... :D. Ez szerintem sok mindentől is függ. Ha a lány korához képest érettebb és már "huszonéves szinten" van, akkor szerintem nem gáz. Vagy ha a pasas korához képest fiatalabb gondolkodású, tehát kb 24-25 éves szinten van mért ne?
2010. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző 27/F voltam.
2010. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a 9:23-asnak meg érettségizni 2t :P

Érdekes itt most senki nem írta, hogy nem gond a korkülönbség, sok ilyen kérdés szokott itt lenni ezen az oldalon és gyakran írják azt is, hogy nem nagy, csak a szerelem számít.

Na mostmár ha úgyis leírtam legyen egy ilyen itt is :P

2010. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!