Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés az összeköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés az összeköltözés miatt?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindenképpen fel akar költözni Budapestre, ami őszintén szólva annak ellenére, hogy stabil és jól fizető munkahelyem van a jelenlegi lakhelyünkön, nekem is tetszett ötletszinten.


Azonban ő kijelentette, hogy ha költözünk, akkor nem hozhatom magammal az autómat, merthogy minek pazaroljam a pénzünket autóra, inkább adjam el, és jó lesz az a pénz másra. Mondtam neki, hogy egyrészt a kocsit a saját fizetésemből finanszíroznám, másrészt pedig nem szeretnék tőle megválni, mert szeretem a kocsim, szeretek vezetni is, és nem értem miért kéne eladnom.


Ezen összevesztünk, és végül is addig veszekedtünk, ameddig kijelentette, hogy egy önző semmirekellő vagyok, és, hogy vagy eladom a kocsimat, vagy nélkülem megy fel.


Vélemények?


2021. máj. 30. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Legalább nem két gyerekkel a hátán hisztizik be az első KOMOLY megoldandó mutatványon és megy az anyjához picsogni.
2021. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez azert durva. Egy kocsin így kiakadni. Meg milyen alapon rendelkezik a te dolgaiddal...basszus. Gondolom szepen kitalalta mire veri el a penzed..en hagynam had menjen
2021. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Menjen, hajrá, hatalmas ötlet Bp-en összeköltözni! Én itt élek, de családostól húzzuk el a csíkot. 45 millióért meg is vehetitek a lakásunkat. ;)
2021. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Huh. Mondjuk abban az egyben igaza van, hogy a kocsi Bpn gyakran csak hátráltat, tömegközlekedéssel sokkal gyorsabb, és többet kell fizetni hogy legyen neki garázs/állandó parkolóhely.

De neki is be kell látni, hogy jó ha van, ha Bpn kívül kell mozogni nagyon jól jön, Bpn belül is nélkülözhetetlen egy nagyobb bevásárláshoz.

Próbáltátok ezeket megvitatni? Mert szerintem ő is rájönne, hogy nem olyan rossz, ha van. Ha pedig nem is akar rájönni, szép budapesti életet kívánnék neki. :)

2021. máj. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
14, tudod ha ezt nem mondta volna:" kijelentette, hogy egy önző semmirekellő vagyok, és, hogy vagy eladom a kocsimat, vagy nélkülem megy fel." akkor azt mondom érdemes győzködni. De így?
2021. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%
Mi a fsznak vagy egy ilyen nővel? 1 perc alatt kidobnám a francba, nem pazarolnám az időmet egy ilyen nudli senkire. Legfeljebb nem szexelsz addig, ameddig össze nem jön egy másik lány. Ennyi.
2021. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!