Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ütött már meg a párod? Megtudn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütött már meg a párod? Megtudnál bocsájtani? Mondjuk ha a te hülyeséged miatt történt.

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 18:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha igazán szeret,sosem bántana,hidd el..:/
2010. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem bocsájtanék meg neki, mert aki egyszer megütött, az utána többször is megüthet, sőt még durvább dolgokig is fajulhat a dolog...
2010. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

nem

ha szeretem, akkor meg tudnék bocsájtani, de csak 1x..

2010. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd, hogy életed végéig terror alatt élj, bocsásd meg.

Aki egyszer is megüt egy nőt, az nem fog megváltozni.

2010. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A pénz számolva.....
2010. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Engem igen, én is ütöttem meg őt, nem is egyszer, de boldogok vagyunk együtt... soha nem haragszunk egymásra aaz esetek után...

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy karate-edzésen ismertük meg egymást, és még most is együtt járunk edzésre :)

2010. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

18:18-as


Honnan tudod, hogy a kérdező lány?

A lányok ugyanúgy verekednek, mert azt hiszik, hogy a fiúk úgyse ütnek vissza. Én nem is, de van aki igen.

2010. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ha az kérdező lány lenne, amit nem hinnék, akkor is ugyanazt gondolom
2010. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
én úgy ismerkedem idegen lányokkal hogy megverem őket, aztán a rendőrségi intézkedésekkor megszerzem a címét és a telószámát
2010. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Az utolsó komment az tetszett. és utána szokott lenni valami a csajokkal is? XDXDXDXD
2010. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!