Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van? Mit tegyek? (Hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Mit tegyek? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Teljesen összezavarodtam, nem tudom,hogyan kellene most kezelnem a helyzetet, teljesen kétségbe vagyok esve....

Íme a sztory:

18 éves vagyok

Már kicsi korom óta ismerem a srácot(ő is 18) több, mint 10 éve, mindig jóban voltunk(mint barátok) aztán 4 évvel ezelőtt elindult valami, elkezdtünk többet érezni egymás iránt, de nem akartunk összejönni, mert nem akartuk tönkre tenni a barátságunkat,meg hát még fiatalok voltunk és mindkettőnknek voltak mások is a képben, de gyakran közel kerültünk már akkor is egymáshoz (gyakran romantikus helyzetbe kerültünk és csókolóztunk) ez így ment 2 évig.16 éves koromban egy éjszakán lefeküdtünk (vele volt az első nagyon jó és romantikus volt minden)és elkezdtünk járni jártunk 3 hónapot, és úgy lett vége, hogy megcsalt,ráébredt arra, hogy neki fontos a szabadsága és ő sokkal inkább szeretne még szórakozni kötöttségek nélkül(csajozni).Haragudtam rá, mert megcsalt (többször is),és fél évig nem is tartottam a kapcsolatot vele.Mert hát én fülig beleszerettem(vele ellentétben és nagyon érzelmes típus vagyok)és úgy gondoltam jobb lesz, ha elfelejtem.A fél év után újra találkozgattunk,eljártunk együtt szórakozni,bulizni,sétálni,még együtt is tanultunk megpróbáltunk barátként viszonyulni egymáshoz,megbeszéltük az én pasi neki pedig a csaj ügyeit is....17 évesek lettünk éj újra minden alkalommal egyre közelebb és közelebb kerültünk egymáshoz.Barátok voltunk ugyan, de nem bírtuk egymás nélkül csábítgattuk egymást,csókolóztunk,egymásnál aludtunk még együtt is fürödtünk(mindezt úgy, hogy nem járunk)a szeretet megvolt, mert hát szerettük egymást,de én újra elkezdtem érezni iránta a szerelmet....kezdtem megint belezúgni, de nem akartam megengedni magamnak,mert nem tudtam volna újra 100% van megbízni benne,amiatt, mert már eljátszotta nem is egyszer+ tudtam róla, hogy nagy csajozós lett belőle+ az én romantikus álomvilágomnak a teljes ellentéte...(de kapcsolata azóta sem volt....)

18 évesen elhatározta, hogy most már szeretne egy komoly kapcsolatot velem,én kinevettem nem mentem bele...de ő küzdött 1 hónapig udvarolt szerelmes sms esek, bókok,egészen bensőséges beszélgetések, levett a lábamról.

Újra elkezdtünk járni, már sokkal,sokkal komolyabb fejjel.

3hónapig jártunk aztán szakított velem(ő már nem szerelemből szeret hanem barátilag)én nagyon sírtam,több napig egyfolytában aztán nagynehezen beláttam a tényeket.

És ez van most:

Barátok maradtunk ő is szeretne járni egy lánnyal(sokat beszél róla) és velem is szeretne járni egy olyan srác, aki már régóta tetszik,tegnap felhívott, hogy nálam alhat e ? Igent mondtam...Sokáig teljesen, mint két barát/de én még mindig szeretem/(sétáltunk, beszólogattam neki viccesen,beszélgettünk,csikoltuk egymást szal hülyültünk...próbáltam tényleg barátként viszonyulni hozzá)ő pedig elkezdett engem puszilgatni,aztán pedig csók,viccesen indult de egyre érzékibb lett...lefeküdtünk(megint)+ együtt fürdés+romantikázás+minden(a romantikázást azért emelem ki, mert ő nem híve ennek,egy nővel se szokott romantikázni)....Ez tegnap éjjel volt és azt mondta nekem, hogy hiányzom neki és mióta szakítottunk egy olyan lánnyal sem volt, mint én,mert engem senki nem fog tudni pótolni,mert egyedül én tudom, hogy mi kell neki meg stb....És én megkérdeztem tőle hogy, ha ez lenne az utolsó éjszaka akkor mit mondana nekem.Erre azt felelte, hogy elmondaná nekem őszintén hogy valójában, mit érez irántam....És ezek után én nem is faggattam.Se vele se nélküle állapotban van.Hiányzom neki(több mint barát) de kapcsolatot nem akar(legalábbis velem):S De én még mindig teljes szívemből szeretem és nagyon nehezen viselném, ha más lánnyal járna.Ugyanis sok csajjal volt már, de eddig még csak velem járt..


2010. aug. 24. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked nincs büszkeséged mi? Gyakorlatilag úgy ugrálsz ahogy ő fütyül, gratulálok.
2010. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos tudom....a barátaim is nagyon óvnak tőle mert ezt már ők is észrevették..de mit tegyek...nem tudok tőle elszakadni....szerelmes vagyok belé és , ha meg arátok maradunk úgy is mindig más fog kisülni belőle...
2010. aug. 24. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már a barátságot se erőltetném egy ilyen féreggel.
2010. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az mindenki ezt mondja még a közös barátaink is, de mit tegyek, ha nagyon hiányzik minden egyes nap....???És nagyon szeretem, teljes szívemből,annyira(tudom szánalmas), hogy legalább a barátja akarok lenni...
2010. aug. 24. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!