Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El szoktatok gondolkodni néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szoktatok gondolkodni néha egy kis mellékufircolásról mindamellett, hogy jó párkapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés
Bennem néha-néha felmerül a gondolat, vágyok egy kis újra. 21f
2010. aug. 24. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az ember jó kapcsolatban él akkor nem gondolkodik "félrekufircolásról". Bár lehet, hogy vannak emberek akiknek határtalan a fantáziájuk és ilyeneken filozofálnak, ami nem feltétlen akkora probléma, csak ha tényleg szeretik a párjukat akkor ezt ne valósítsák meg.

L

2010. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amíg fiatal vagy addig, ez így is lesz. Egy csinos csaj, és beindul a fantázia.

Én is szoktam más pasikról ábrándozni.

24 L

2010. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
No ja, csak az van, hogyha az ember valamin nagyon sokat rágódik, végül megszállottja lesz, míg valóra nem váltja. Aztán lehet hogy az eredmény kiábrándító lesz, de ezt akkor már nem lehet visszafordítani.
2010. aug. 24. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:

A gondolattal azért én is el szoktam játszani néha-néha , sztem ezzel semmi gond .

24/f

2010. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!