Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nagyon erőlteti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nagyon erőlteti a lánykérést meg a gyerek vállalást. Mit csináljak hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
pedig csak most vagyunk hat hónaposak és szerintem még fiatal vagyok hozzá (16) és amúgy nem lehet vele komolyan beszélgetni, és nem tudom mit csináljak, hogy mondjam meg neki hogy ezzel csak taszít? (pedig nagyon szeretem) az hülye válaszokat légyszi hagyjuk.
2010. aug. 24. 12:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

12:09 nem, nem roma....és én sem

am nagyon köszönöm a válaszokat és sokat segítettetek...és pont ma beszéltem vele erről,és nem sértődött meg,de mint ha nem értené hogy miért is beszélek erről

nem baj majd lesz valami :D :S

2010. aug. 25. 16:27
 12/12 A kérdező kommentje:
am 16 éves ő is és fél évvel fiatalabb nálam
2010. aug. 25. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!