Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nagyon erőlteti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nagyon erőlteti a lánykérést meg a gyerek vállalást. Mit csináljak hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
pedig csak most vagyunk hat hónaposak és szerintem még fiatal vagyok hozzá (16) és amúgy nem lehet vele komolyan beszélgetni, és nem tudom mit csináljak, hogy mondjam meg neki hogy ezzel csak taszít? (pedig nagyon szeretem) az hülye válaszokat légyszi hagyjuk.
2010. aug. 24. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mondd meg neki ezt, amit ide is írtál nekünk.
2010. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont így. 16 éves vagy, amúgyis szülői engedély kell hozzá, meg 16 (!) éves vagy. Meg a legfőbb, hogy te nem akarod. Miért olyna nehéz kinyögni, hogy nem. Meg 16 évesen hova akar gyereket? Segélyből nevelni? Az aztán a vicces élet...
2010. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Roma?
2010. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a pasid, hány éves?
2010. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Đitti válasza:
79%
Ez tényleg túl korai. Előtted az élet.Ültesd le és próbálj meg vele nyugodtan és célratörően beszélni. Ha nem érti meg az aggodalmadat és emiatt otthagy,akkor nem vesztesz semmit.A te életed és azt teszel vele,amit szeretnél.Hány éves amúgy a fiú?
2010. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele komolyan. Neki több ideje van mint neked, de azért 18-20 évesen is ráérsz, na meg 16 évesen tényleg korai a házasság.Legrosszabb esetben legyen lánykérés,de esküvő nem és akkor pár év múlva ha úgy gondolod hozzá mész,ha nem akkor pedig szakítassz.Ez is egy kötelék,de nem kerül pénzbe az "elválás"
2010. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Pffff. Dobd ki a pcsába!
2010. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vele komolyan beszélni, akkor nem lesz jó a kapcsolat hosszútávon. Megértem, hogy szereted, nem azt mondom, hogy szakíts vele, csak én a helyedben nem kötném össze maga ilyen emberrel, akivel még csak komolyan sem lehet beszélni, gyereket végképp nem vállalnék vele. Indokolhatod azzal is, hogy még csak ilyen fiatal vagy, és nem akarod, hogy 40 évesen meg hiányozzon a sok őrültködés és bulizás. Az egyik ismerősöm "csak" 19 évesen szült, de már most nagyon odaadna mindent egy hét szabadságért, amikor csak bulizhat. Nem fűlik még a foga a babázáshoz. Pedig most még csak 23 éves. És nem is figyel a babára annyira, mint kéne. Ezen kívül tényleg szomorú, hogy a többi ennyi idős lány még azt csinál szabadnapjain, amit akar. Ráadásul albérletben élnek, és hiteleik vannak. Nem jó így gyereket vállalni.
2010. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudod elkerülni hogy ne bántsd meg.A visszautasítás sosem jó érzés.De inkább ő bántódjon meg,mint hogy olyat tegyél amit nem akarsz.Te sokkal fontosabb vagy ebben a történetben mint ő,nem neki kell gyereket szülni.

Azt gondolom hogy csak magához akar láncolni,levajazni,de abba nem gondolt bele hogy mivel is jár mindez.Nyugtasd meg hogy így is az övé vagy,és ne parázzon hogy elveszít,a házasságról meg majd ráértek akkor is beszélni mikor már érettebb leszel.

2010. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Berlin ***** válasza:
Atyaég!
2010. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!