Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jó ez így, de hát imádom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó ez így, de hát imádom. Mi legyen?

Figyelt kérdés
régóta együtt vagyunk de ár csalt meg és nem is egy hűséges típus, deszeretem és ő is engem. ebből mi lesz?
2010. aug. 24. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
szex
2010. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha szeretne nem csalna meg...
2010. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megcsalt? Hagyd ott!!nem érdemel meg! Van még sok pasi, majd beleszeretsz másba.
2010. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Leila3 ***** válasza:
Ez egy nyitott kapcsolat,ugy gondolom. Ha szeretne téged,akkor nem csalna meg.Viccesek ezek a kérdések,nem tudom hogy mit vársz ezek után a kapcsolattól. Ha osztozkodni szeretnél rajta mással együtt,akkor folytasd csak ezt a viszonyt,de szerintem elég szánalmas dolog,hogy tudod ,hogy volt már mással is,mégis vele vagy. Szakíts vele,hiába szereted,ő nem becsül meg téged,semmi értelme folytatni ezt,hogy folyton átvág téged,dehát te tudod,ha neked ez megfelel,akkor folytasd csak.
2010. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha megcsalt akkor újból megfog,mellesleg akkor nem is igazán szerethet...Hagyd ott az ilyenek nem érdemelnek meg, ha megcsal az kb egyenlő azzal h nem becsül meg...

Én semmi pénzért ,semmi esetben nem csalnám meg a bnőmet

2010. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
attól,hogy megcsalt még szerethet téged is de a szexet méginkább. Az egyik az,hogy hülyeség egzrészből vele maradni mert semmibe vett,de azért tette mert van valami amit te nem tudsz megadni neki, testileg vagy akár lelkileg. szóval ha megcsalt nem csak vele van a baj,amugy meg sajnos az a helyzet,hogz minden 3ik ember megcsalja a párját. függetlenül,hogz férfi vagy nő...ez van,ilyen világot élünk...
2010. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos, én nem vagyok féltékeny típus, legalábbis ezt képzeltem magamról... A barátaimmal nyitott kapcsolatban éltem, mert amíg nekem azt tudták mutatni, hogy szeretnek és eleget törődnek velem, addig nem nagyon tudott fölidegelni, hogy másokkal is ágyba bújnak... Most, hogy szerelmes vagyok el nem tudnám viselni a megcsalás gondolatát, max úgy, hogy ha megtörténik vagy a páromat, vagy méginkább a lányt széttépem!

Szóval vagy elfogadod, hogy ez a pasi nem életed értelme, és nem neki fogsz babákat szülni, és néha képbe kerül egy 3. személy is vagy nagyon, nagyon gyorsan lelépsz. Ha nagyon szereted, akkor pedig tedd izgalmasabbá, vadabbá a szexet, fáraszd le ezerrel, próbálj meg vele együtt olyan helyekre menni, ahol rivalizálhatsz a kegyeiért más csajokkal, csak neked kell győzni. Vagy tedd azt amit én tennék, keresd meg baltával a lányt. :D

Vagy hagyd el, de nagyon gyorsan ezek a lehetőségek.

2010. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben nem a harmadik felet kell hibáztatni. Ő nem csinál semmi rosszat. Ha megpróbálja elcsábítani uccu neki ha a barátom szeret nem megy bele.

Megcsalás ügybe sosem szabad arra haragudni akivel megcsaltak... A saját párodra kell haragudni mivel ő csalt meg... Szóval ha baltáról beszélünk csak a pasi jöhet szóba xD

2010. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy mindketten. ;)
2010. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!