Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom ha egy csajnak műkörme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom ha egy csajnak műkörme van, hogyan vegyem rá a barátnőmet hogy neki is legyen?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy hülyének nézzen emiatt.

19/F


2011. márc. 19. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
-.- pedig az vagy.
2011. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

van rá szerinted felesleges havi 5 ezre?

ha igen,akkor kérdezősködj tőle,h mi a véleménye róla..abból tudni fogod h feszegesd-e tovább a témát


hány éves?miota vagytok együtt?

2011. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ma 21:40

attól hogy bunkózol itt még nem leszel okosabb, amúgy meg mindenkinek van valami őrültsége, ezzel legalábbis nem ártok semnkinek, hogy megnézem a szép női kezeket.

2011. márc. 19. 21:50
 4/13 A kérdező kommentje:

ma 21:42:


ő 18 éves és már 1 éve vagyunk együtt. látod a pénzre nem gondoltam így már biztos hogy nem akar... mondjuk fizetném neki csak ezt elég nehéz beadni. amúgy sokat költ magára, fodrász kozmetikus, de a műkörmöt valamiért nem akar.

2011. márc. 19. 21:53
 5/13 anonim ***** válasza:

tudd meg melyik kozmetikába jár,remélhetőleg van ott műkörmös is...fizesd ki,adjon egy kupont hogy a barátnőd,beválthatja nála

ha tetszik neki,fogja magától is továbbra csináltatni...ha nem,akkor volt 1 hónapod h kiélvezd

2011. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Arra még nem gondoltál, hogy talán azért nem akar műkörmöt, mert kb semmit sem tud csinálni vele?mindent nehezen fog meg, mindig vigyáznia kell rá.Nekem egyszer volt műkörmöm, akkor is csak 4 napig birtam, és kész szenvedés volt.
2011. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

de kár hogy nekem nem ilyen pasim van :) az enyém pont hogy nem szereti...


amúgy meg vegyél neki műkörmöshöz utalványt, és mondd azt hogy nyerted/rokonod kapta de őneki nem kell stb...

2011. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Első: elég sok csajnak van, nem látom hogy szenvednének tőle, bár lehet hogy így van, de hát ha nem jó úgyis leszedetné nem?
2011. márc. 19. 22:21
 9/13 A kérdező kommentje:

22:02,22:05


a kupon jó ötlet, csak az ő kozmetikájába nem akarok elmenni emiatt. nem tudom van e olyna hely ahol lehetne ilyen utalványt kapni??

2011. márc. 19. 22:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Az nem igaz,hogy semmit nem lehet cisnálni vele,meg hogy szenvedés,mert pár hét alatt még a hosszabbat is teljesen meg lehet szokni(saját tapasztalat!). Persze a barátnőd először úgyis rövidet csináltatna magának (bár gondolom neked a hosszabb tetszik?).
2011. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!