Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszok szerintetek is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszok szerintetek is?

Figyelt kérdés

Tegnap felnéztem myvipre és ráakardtam arra a kiscsajra aki (szerintem nem csak) haverkodni akar a barátommal.

Megnéztem a képeit de már az elsőnél megállt bennem az ütő.

A barátom írt hozzá! Az előző kommentárba az volt hogy jó a felsőd. És erre a barátom "válaszolt" : és az is ami alatta van :P xD

Tovább néztem és még az volt hogy: jaja tényleg szép vagy

és egy olyan Szeretsz? igen vagy nem képenél : jaja


NEKEM soha nem írt ilyet az elmúlt egy évben! Ezt a kiscsajt(szomszédja) meg ismeri 2hete...


Nem voltam magamnál az idegességtől. Egyszerre fáj és mar a harag.


Elmondtam neki hogy mit láttam. Először azt mondta csak kiszúrni akart vele mert el van szállva magától (ami igaz) és ne húzzam fel magam ilyesmin, nem számít. De nem tudtam ezt így elfogadni, hisz ott voltak előttem a tények. Már sírni se tudtam a haragtól.


Fél óra múlva rájött hogy ez nekem hogy eshetett. Bocsánatot kért, poénnak szánta a haverjával de nekem nem akart fájdalmat okozni. Pedig nagyon is sikerült. Azt mondta ha most dobom megérti de ő akkor is harcolni fog értem! Elfogadtam a bocsánatát de leszögeztem hogy nem felejtek és vissza kell nyernie a bizalmam.

Át is jött egyből. Sírva kért hogy szóljak valamit, nem akar elveszíteni, nagyon szeret és mondjam meg hogyan teheti jóvá, az enyém mindene és csak ezt az egyet bocsátsam meg neki.

Én annyit mondtam hogy most semmit nem tehet. Űzött vad lettem akit elriasztottak a rétről és nehezen fog visszatérni. Szeretem őt, nagyon is, de most haragszok és meg fog maradni egy jóideig bennem.Hisz nehéz megbocsátani amikor megbántottak.

Nos, ti mit tettetek volna? Jogos a haragom és hogy nem engedek neki egyenlőre?

Adjatok tippet mivel nyerhetem vissza a bizalmam!!!!

Köszönöm előre is a normális válaszokat!:)


2010. aug. 24. 07:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jogosan haragszol rá, nekem se esett volna jól, ha a Párom más lány képe alá ilyeneket irkál. Meg az, hogy kiszúrni vele, oké lehet, hogy ez volt a célja, de elég hül*e módját választotta a dolognak, szerintem eléggé gyerekes...


Majd idővel vissza áll a rend, nem sokat tudsz tenni ennek érdekében :)

2010. aug. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azt légyszi megírnád, hogy mennyi idősek vagytok ? Kimaradt az előző válaszomból :)
2010. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Funktasztikus ***** válasza:
jogosan haragszol..és szetm higgy a barátodnak:)
2010. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

a barátom és én 16.

a kiscsaj 13.

amúgy köszönöm a kedves válasz:)

2010. aug. 24. 07:46
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem hiszem, hogy egy 16 éves fiú bármit is szeretne egy 13 éves kislánytól :)


Ne aggódj! Csak tudja a Barátod, hogy ez Neked nem esett jól, és legközelebb majd átgondolja, hogy melyik ér többet.

Egy kislánnyal kiszúrni, vagy egy szerető barátnő ?!

Fel a fejjel :)

2010. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak húzni akarta a lányt.Ne csinálj ebből nagy ügyet.Írni az interneten sok mindent lehet,de a valóság számít igazán.Az hogy bőgve ment hozzád mint egy lekvár manus,azt hiszem hogy épp elég bizonyíték arra kit szeret.Felesleges bolhából elefántot csinálnod,már így is túlzásba vitted a melodrámát.Kell egy kis idő amíg lecseng benned,de addig se érdemes fújnod rá,hiszen a te érdeked is hogy minél előbb visszaálljon a kapcsolat a régi kerékvágásba.
2010. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem sírva jött hanem ahogy elmondta hogy szeret akkor kezdett sírni. Nem akarta mutatni de láttam.

Épp most hívott meg hogy menjek át hozzá reggelire amit ő csinál most nekem :)

remélem én is hogy hamar rendbejön minden :)

2010. aug. 24. 07:59
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerencsésnek mondhatod h ien pasid van
2010. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jogos a harag, én is kiakadnék a helyedbe, de ha már reggelit csinál neked, hogy kiengeszteljen meg magától jött rá, hogy neked ezzel fájdalmat okozott akkor tényleg csak poén volt.

Csak egy tipp: soha ne dörgöld ezt az orra alá majd miután minden rendbe lesz köztetek. És próbáld te is azt mutatni, hogy próbálsz megint bízni benne, mert ha csak azt látja, hogy ő teper a bizalmadét, de te nem csinálsz semmit, akkor van esély rá, hogy megunja.

2010. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

megfogadom a tanácsod :) (utolsó:))

hát szerencsésnek is érzem magam hogy ilyen :)

nagyon köszi az eddigi válaszokat :)

2010. aug. 24. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!