Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnál járni az elsőunokatesód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál járni az elsőunokatesód elsőunokatesójával?

Figyelt kérdés
Ismerek olyat, akit ez egyáltalán nem izgat, viszont bennem mégiscsak az van, hogy ha nem is vérszerinti, de mégis rokon az illető. Ti mit gondoltok?
2010. aug. 24. 02:03
 1/6 anonim ***** válasza:
engem pl nem izgatna.
2010. aug. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morcika83 ***** válasza:
Ez elég távoli
2010. aug. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tehát magammal, vagy tesómmal? xD

nem tudom, tesómmal nem járnék, magammal meg érdekes lenne. :'D

amúgy, hogy komolyodjunk is, simán járnék, ha azt érezném, hogy kell nekem. ismerek olyat is, akik házasok és elsőunokatesók. csak gyerekük nincs, meg nem is lesz saját, mert hát ugye, vérfertőzés. de a kérdezett szituáció teljesen más, szóval simán járnék.

2010. aug. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, rendszeresen randizom a tenyeremmel.
2010. aug. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát pl apád testvérének a lányának az unokatesójával akinek az anyjáról (aki nem rokonod) van egy unokatesója??

Nem mert az én unokatesóm unkatesója sokkal idősebb nálam és ráadásul fiú is én meg a csajokat szeretem XD

2010. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tesóm az unokatesónk másik ágról való unokatesóját vette el. Van két gyönyörű gyerekük. Szerintem az ilyesmi nem probléma.
2010. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!