Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HOgyan tudnám megezdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgyan tudnám megezdeni a beszélgetést vele, és aztán hopgyan tovább?

Figyelt kérdés
Járok edzésre,és van ott egy fiú,sokszor nézzük egymást de nem tudom hogyan lehetne beszélgetést indítani vele,és utánna hogy tovább? (már régóta ott vagyunk egy edzésen)

2012. febr. 11. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen edzés?
2012. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fiús,de nem foci...igazábol kicsit ciki
2012. febr. 11. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó de mégis mi? It ugyis név és arc nélkül megy minden...
2012. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
súlyemelés
2012. febr. 11. 08:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű. Menny oda hozzá és kérj tőle tanácsot, segítséget, utána már könnyű lesz elkezdeni beszélgetni.
2012. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miröl kérjek tőle segítséget? ugyan is én már régóta ott vagyok és jol megy,neki is ezér nemtudom hogy mit is beszélhetnék vele,és én is zavarban vagyok meg szerintem ő is.Meg ha segítség kéne sokan vannak ott meg az edzőm is van.
2012. febr. 11. 08:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Találj ki valamit. Vagy csak kérdezd meg, hogy ő mit hogy szokott csinálni, nem igazán vagyok otthon súlyemelésben. Vagy kérdezd meg, hogy mióta csinálja, mert láttad, hogy jól megy neki és ügyes. Együtt edzetek, tehát ezen a témán el lehet indulni.
2012. febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
.megkérdezed mennyivel szériázik, mennyi a maximum, megdícséred, hogy egész könnyen megy neki... DE csak ennyi, elkezdeni, jelet adni lehet egy lánynak, de ha a lány nyomul... az gáz. Szerintem . :)
2012. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én a fiúval szeretnék beszélgetni,lány vagyok
2012. febr. 11. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!