Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy lanyt es o nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lanyt es o nem mitcsinaljak? Bovebben lent

Figyelt kérdés
15/f vagyok es van 1 lany aki nagyon bejon o 14 eves peprobalkoztam nala es nem akar semmit mar majdnem 1 eve ismerem es 4 honapja vagyunk joba neki a "izoms csavok es a deszkasok" jonnek be es en deszkazok de nem akar semmi mast csak azt hogy haverok maradjuk pedig en szeretem mitcsinaljak?:(
2010. aug. 23. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Ilyenkor túl kell lépni a csajon, különben még nagyon sokáig fogod szenvedtetni magad miatta. Nem hangzik könnyen és nem is az, de ez az egyetlen dolog van.
2010. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vadmeggy ***** válasza:
100%
Mondj le róla, sajnos nincs más választásod:(. Miatta ne kezdj el deszkázni, vagy gyúrni, mert akkor egy pózer leszel. Maradj az aki vagy és keress olyan lányt aki úgy szeret ahogy vagy:) hidd el találni fogsz nem is egyet. Sok sikert:)
2010. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat de nem nagyon akarok lemondani rola mert mar jartam 1 par csajal es o iranta maskepp erzek ugy erzem mintha erte meg is tudnek halni
2010. aug. 24. 01:21
 4/4 anonim ***** válasza:

"koszonom a valaszokat de nem nagyon akarok lemondani rola"


Csak éppen pont arról beszélünk, hogy a lányt nem érdekli, miről akarsz lemondani és miről nem.


Én is mondhatok olyat, hogy nem akarok lemondani arról, hogy repülni tudjak, csak hát ettől még nem szűnik meg a gravitáció.


"nem akar semmi mast csak azt hogy haverok maradjuk"


A lányok így szokták mondani azt, ha abszolúte nem érdekli őket egy fiú.


Keress más lányt.

2010. aug. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!