Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezdeményez, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez, vagy lép tovább egy srác? Mi oka ennek?

Figyelt kérdés
Egyik b.nőm nemrég összehozott egy szingli barátjával (19/F). Nagyon rendes, céltudatos, inteligens nameg elképesztően helyes a srác. Már 3-randin vagyunk túl(vacsorázni vitt) de mindössze még csak 2puszit kaptam tőle. Nem arra várok hogy teperjen le, de azért a kezem megfoghatta volna már. Nekem nagyon bejön, és ugyérzem hogy énis be jövök neki. Ezek után nemtudom mi a baj. Gondolkoztam hogy én lépek. De hogy? Hogy kezdeményezzek? 20/L
2010. aug. 23. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Bátorítsd!:D

Fogd meg te a kezét, ennyi elég lesz bátorításnak.

Amúgy azt nem értem, hogy ha te akarsz valamit miért nem lépsz ez ügyben?Attól, hogy lány vagy te is kimutathatod az érzéseidet.

20f

2010. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mar reg nem abban a vilagban elunk ahol a pasi kell kezdemenyezzen sot..lehet o azt varja hogy te kezdemenyezz..ne legy felenk...fogd meg a kezet..akar meg is csokolhatod..ebbol bisztos nem lesssz problema
2010. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az oka pedig az, hogy fél hogy neked majd nem tetszik a közeledése és elijeszt, esetleg nem mer lépni, ő meg rád vár, hogy lépj, de ez szerintem egyértelmű, biztos, hogy tetszel neki ha randiztok.
2010. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a 2. hozzászólónak igaza van, hogy ma már úgy is a lányok választanak maguknak, akkor miért kezdeményezzen a fiú? Így illik, és igen, a lányoknak is ki kell mutatni valahogy az érzéseit.
2010. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!