Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember megudja érezni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember megudja érezni hogy a párja a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Nem tudom...de az van hogy km választanak el mégis tudom mit érez,hogyan van,mit csinál...es hogy ha valami baj van vele.tudom érzem azt is,megha nem is beszel rola... Vagy ha jo kedve van azt is megérzem km messzebb... Vagy ha gondol rám azt is megérzem... Szerintetek van ilyen???
2010. aug. 23. 22:18
1 2
 1/11 Leila3 ***** válasza:
Egyértelmű hogy van ilyen,ez nagyon szép ,és jó dolog.Ennek csak örülhetsz.
2010. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Meg bizony. Én minden alkalommal megérzem :)

Az a baj, hogy ők nem mindig érzik :)))


De komolyan: tényleg meg lehet érezni.

2010. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 23. 22:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne ilyen? :)
2010. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ezek szerint ő a nagy Ő nekem??
2010. aug. 23. 22:25
 6/11 anonim ***** válasza:

en is megerzem minden rezduleset. latom, amit lat, erzem, amit erez. ha vidam, en is az vagyol, ha szomoru, akkor en is.

de kepes vagyok iranyitani. a mozdulatait, a gondolatait. kilepek a testembol...de ez nagyon...dangerous.


viccet felre teve. van ilyen.

2010. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mikor lángol a szerelem,mindenki ezt érzi...én is így éreztem a pasim iránt az elején, most meg egyre jobban utálom:(
2010. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
megtudja érzeni persze, de aztán késöbb lehet hogy rájön,hogy nincs tökéletes, szóval nincs NAGY Ő...
2010. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ha tiniként írod ezeket akkor nem szeretnélek elkeseríteni, de fog pár meglepi érni még az életed során.


Ha 20 évnél idősebb vagy akkor van remény arra, hogy ő az igazi.

2010. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok...szeptember 2 án 22 :)) szoval )))))))
2010. aug. 23. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!