Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módszerrel lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerrel lehet egy ilyen srácot visszahódítani?

Figyelt kérdés

18F/18L

Első szerelme vagyok neki elsőnek vitt fel magukhoz előttem nem volt 2hétnél tovább tartó kapcsolata mert nem érezte jól magát azokkal a lányokkal hogy ő komoly kapcsolatba kezdjen velük...Olyan életem volt mellette mint egy kis hercegnőnek nagyon imádott/imád engem... bár elbasztam (nem hazudtam neki és nem csaltam) de adott még egy esélyt hátha megváltozok de a dolgok kicsit megváltoztak az utolsó hétben ... megváltozott köztünk minden a jogsit megszerezte és éjjel nappal a haverokkal volt ami nem is zavart engem csak már annyira túlzásba vitte hogy időt nem is nagyon fordított rám.. tudom ilyenkor egy fiúnak a jogsi nagy öröm az életében meg a nyári szünet utolsó hete van ... lassan 1 hete szakítottam vele a haverjai mindennap rám írnak de ő szeret engem csak megvan bolondulva meg nem olyan tipus aki nők után fut :S

idővel szerintetek megfogja bánni és fogok neki hiányozni?

Vagy hadjak neki egy kis időt úgyis elkezdődik megint a suli nem lesz annyit a haverokkal meg ilyenek és én lépjek vagy hagyjam az egészet inkább?

Nem tudok mást elképzelni magam mellett mert érzem hogy ő az igazi és tudom hogy szeret mert megmondta nekem mikor összevesztünk hogy nemfog belőlem hamar kiszeretni...

Mit tegyek?


2010. aug. 23. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj sulikezdés utánig pár nappal, és ha addig nem jelentkezik akkor tedd te és beszéld meg vele a dolgokat.
2010. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő is szeret, te is szereted. Mit lehet tenni?
2010. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon elhanyagolt a haverokat nem is járt le hozzájuk pedig én nem kértem rá...csak nemtudom hogy most neki egy hirtelen fellángolás hogy most haverozik megilyenek vagy már tényleg ennyire nem érdeklem:S
2010. aug. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!